Розмарин лікарський
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:120-003
Латинское название:Rosmarinus
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Розмарин "Tuscan Blue" – багаторічний пряний кущ. Аромат нагадує водночас і сосну, і камфору. Має гострий смак, також використовується як приправа для страв.

Листя: темно-зелені, матові

Розміри: виростає 50-100 см у висоту, іноді може досягати 1,5 м

Простий у вирощуванні та догляді. Чому б не вирощувати у себе на підвіконні? Порадуйте своїх рідних та близьких, додавши декілька листочків у Ваші страви для неймовірного смаку та аромату.

Меліса лікарська
Код товара: 120-405
Меліса – багаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.
40 грн
купити
Орегано "Ауреа"
Код товара: 120-020
Орегано (душица) «Ауреа» – багаторічник, з чудовими яскраво-жовтими листками, який всім знайомий як приправа. Навіщо купувати цю запашну приправу, якщо можна просто вийти до себе у садок або підійти до підвіконня на кухні і зірвати там свіженькі листочки.
39 грн
купити
Лаванда вузьколиста "Hidcote", р9
Код товара: РБ03
Лаванда вузьколиста "Hidcote" – один із самих популярних сортів у ландшафтному дизайні. Чагарник з сильним ароматним запахом, пройшовши повз Ви не зможете не звернути свою увагу.
59 грн
купити