Ромашка "Fiona Coghill"
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:120-312
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С2.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ромашка "Fiona Coghill" – багаторічна рослина з густомахровими білосніжними квітами, що схожі на хризантеми. Квіти будуть чудовим доповненням до ваших букетів  та створення флористичних композицій.

Форма та розмір: кореневищний кущ 0,7-0,8 м у висоту.

Цвітіння: припадає на липень-серпень. Квіти великі, до 10 см у діаметрі. При належному догляді може цвісти до самих морозів.

Особливості: ідеальним місцем для рослини буде сонячне місце та родючі грунти. Полюбляє полив, проте не витримує перезволоження.

Ромашка "Fiona Coghill"
Код товара: 120-312
Ромашка "Fiona Coghill" – багаторічна рослина з густомахровими білосніжними квітами, що схожі на хризантеми. Квіти будуть чудовим доповненням до ваших букетів та створення флористичних композицій.
Ромашка "Alaska"
Код товара: 120-313
Ромашка "Alaska" – ще з давніх-давен кущ ромашки користується популярністю у людей, оскільки вони завжди доповнюють композиції різних клумб та стають яскравою їх частиною. Найчастіше використовують для створення букетів.
89 грн
купити
Ромашка "Banana Cream"
Код товара: 120-311
Ромашка "Banana Cream" – багаторічний декоративний кущ з цікавим кольором. Напівмахрові великі квіти жовтого кольору цвітуть аж до вересня місяця.