Рододендрон гібридний Распутін
есть в наличии
660 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:65-004
Латинское название:Rhododendron hybridum Rasputin
Размер:60-80 см
Контейнер:С 7,5.
Виращено:4 р
задати запитання спеціалісту

Рододендрон гібридний Распутін (Rhododendron hybridum Rasputin) - один з найтемніших за забарвленням квіток сорт.

Вічнозелений чагарник з досить широкою кроною висотою і шириною до 120 см. Прості великі квіти, насичено-фіолетові. Зібрані в компактні суцвіття. Цвітіння: кінець травня-червень.

Листя шкірясті, великі, довгасто-еліптичні, зверху темно-зелені, блискучі.

Віддає перевагу прохолодним, свіжим, дренованим, супіщаним грунтам, від дуже кислих до підкислених рН 4,5 - 5,5; чутливий до посухи.

Морозостійкість до - 23 С. Рекомендується укриття на зиму. Широко використовується в дизайні, добре виглядає як в одиночних, так і в групових посадках.

Рододендрон (рожевий)
Код товара: СС-559
Рододендрон (прінофіллум) – листопадний сорт, родом з Канади. Оскільки він любить вологу, частіше за все висаджують біля водоймищ, та рослин має бути не менше трьох, тому що рододендрони краще приживаються групами.
Рододендрон Гартендиректор Рігер (Gartendirektor rieger)
Код товара: 90-201
Період цвітіння: травень Квіти: Великі, розкриті, зібрані в суцвіття. Колір: біло-кремові, в середині з червоним малюнком Розмір: Висота 140 см, ширина 170 см. Вимоги до грунту: рН 4,5-5,5, родючий і вологий Морозостійкость до -22°C.
126 грн
купити
Рододендрон Калі (Kali)
Код товара: 90-200
Період цвітіння: в кінці травня і по червень місяць, цвітіння рясне Колір квітки: темний пурпурово-червоний Розмір: Висота 70-120 см, Ширина 100 см Вимоги до грунту: рН 4,5-5,5, родючий і вологий, бажано напівтінь Морозостійкость до -27°C.
126 грн
купити