Пієріс японський "Варієгата"
есть в наличии
220 грн
155 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:СС-154
Латинское название:PIERIS JAPONICA
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Пієріс японський variagata – цікавий та досить оригінальний кущ з цієї родини. Його особливістю є темно-зелене листя  з білими краями. На осінь ці листки стають бронзово-червоного відтінку.

Кущ:  карликовий  0,8-1 м у висоту, максимальна ширина – 1,2 м. Округлий, густий.

Цвітіння: припадає на квітень-травень. З"являються грона з білими квітами, які потрібно видаляти після перецвітання.

Догляд: рослина кислого грунту, чудово буде себе почувати біля рододендронів, азалій та хвойних рослин. Необхідне укриття на зиму в перші роки.

Екзохорда великоквіткова The bride
Код товара: СЕ01
Екзохорда великоквіткова The bride— чудовий кущ з гірських районів Азії. Коли екзохорда цвіте, складається враження що кущ покритий снігом. Це багаторічна рослина, яка не потребує особливих умов.
Пієріс японський "Варієгата"
Код товара: СС-154
Пієріс японський variagata – цікавий та досить оригінальний кущ з цієї родини. Його особливістю є темно-зелене листя з білими краями. На осінь ці листки стають бронзово-червоного відтінку.
220 грн
155 грн
купити
Леспедеца Thunbergii
Код товара: 01КС-103
Леспедеца Thunbergii –невеликий за розмірами декоративний чагарник. Гілки спершу ростуть вгору, а потім злегка відхиляються утворюючи дуги. Листя загострені, розташування почергове, темно-зелені. Квіти розові з пурпурним відтінком. Відношення до світла – світлолюбна. До ґрунтів не вибаглива. Рослина схильна до підмерзань, тому потребує вкриття.