Пієріс японський "'Little Heath Green"
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:кущ
Артикул:25-015
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Пієріс японський  "Little Heath Green" — дивовижний екзотичний вічнозелений кущ. родом з Японії. Зачаровує своїми казковими квітами та елегантним листям. Завдяки шароподібній кроні, пієріс чудово виглядатиме і займатиме мало місця у Вашому саду.

Листя: овально-продовгуватої форми. Молоді листочки мають ніжно-зелене забарвлення з сріблястими краями, а ближче до осені листя міняє свій колір на бордовий.

Квіти: квіти схожі на конвалію, зібрані у великі звисаючі суцвіття, білого кольору з ледь помітними маленькими рожевими смужками біля основи квітки. Дуже пахучі.

Особливості: пагони рожевуватого кольору, висота куща до 1 м. Добре переносить формування крони. Прекрасно переносить морози. Грунт для пієріса повинен бути кислим і в міру зволоженим. Обов’язково потрібно обрізати сухі гілки, а також суцвіття які відцвіли.

Нейлія Affinis
Код товара: СН01
Нейлія Affinis— невеликий красивий кущ, висотою до 2 м, з чудовими червонуватими пагонами.
Пієріс японський "Варієгата"
Код товара: СС-154
Пієріс японський variagata – цікавий та досить оригінальний кущ з цієї родини. Його особливістю є темно-зелене листя з білими краями. На осінь ці листки стають бронзово-червоного відтінку.
220 грн
155 грн
купити
Itea virginica Henry's Carnet
Код товара: 01КС-97
Itea virginica Henry's Carnet – листяний, прямостоячий, округлий чагарник. Гарно адаптується до затінення. Віддає перевагу вологим добре дренованим ґрунтам. Особливо ароматні дрібні білі квіти, що вкривають звисаючі гілки. Цвіте восени до початку літа. Листя міняє свій колір осінню, довго тримається на рослині.