Пієріс японський "'Little Heath Green"
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:25-015
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Пієріс японський  "Little Heath Green" — дивовижний екзотичний вічнозелений кущ. родом з Японії. Зачаровує своїми казковими квітами та елегантним листям. Завдяки шароподібній кроні, пієріс чудово виглядатиме і займатиме мало місця у Вашому саду.

Листя: овально-продовгуватої форми. Молоді листочки мають ніжно-зелене забарвлення з сріблястими краями, а ближче до осені листя міняє свій колір на бордовий.

Квіти: квіти схожі на конвалію, зібрані у великі звисаючі суцвіття, білого кольору з ледь помітними маленькими рожевими смужками біля основи квітки. Дуже пахучі.

Особливості: пагони рожевуватого кольору, висота куща до 1 м. Добре переносить формування крони. Прекрасно переносить морози. Грунт для пієріса повинен бути кислим і в міру зволоженим. Обов’язково потрібно обрізати сухі гілки, а також суцвіття які відцвіли.

Леспедеца Thunbergii
Код товара: 01КС-103
Леспедеца Thunbergii –невеликий за розмірами декоративний чагарник. Гілки спершу ростуть вгору, а потім злегка відхиляються утворюючи дуги. Листя загострені, розташування почергове, темно-зелені. Квіти розові з пурпурним відтінком. Відношення до світла – світлолюбна. До ґрунтів не вибаглива. Рослина схильна до підмерзань, тому потребує вкриття.
Itea virginica Henry's Carnet
Код товара: 01КС-97
Itea virginica Henry's Carnet – листяний, прямостоячий, округлий чагарник. Гарно адаптується до затінення. Віддає перевагу вологим добре дренованим ґрунтам. Особливо ароматні дрібні білі квіти, що вкривають звисаючі гілки. Цвіте восени до початку літа. Листя міняє свій колір осінню, довго тримається на рослині.
Нейлія Affinis
Код товара: СН01
Нейлія Affinis— невеликий красивий кущ, висотою до 2 м, з чудовими червонуватими пагонами.