Пієріс японський "'Little Heath Green"
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:кущ
Артикул:25-015
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Пієріс японський  "Little Heath Green" — дивовижний екзотичний вічнозелений кущ. родом з Японії. Зачаровує своїми казковими квітами та елегантним листям. Завдяки шароподібній кроні, пієріс чудово виглядатиме і займатиме мало місця у Вашому саду.

Листя: овально-продовгуватої форми. Молоді листочки мають ніжно-зелене забарвлення з сріблястими краями, а ближче до осені листя міняє свій колір на бордовий.

Квіти: квіти схожі на конвалію, зібрані у великі звисаючі суцвіття, білого кольору з ледь помітними маленькими рожевими смужками біля основи квітки. Дуже пахучі.

Особливості: пагони рожевуватого кольору, висота куща до 1 м. Добре переносить формування крони. Прекрасно переносить морози. Грунт для пієріса повинен бути кислим і в міру зволоженим. Обов’язково потрібно обрізати сухі гілки, а також суцвіття які відцвіли.

Пієріс японський "Варієгата"
Код товара: СС-154
Пієріс японський variagata – цікавий та досить оригінальний кущ з цієї родини. Його особливістю є темно-зелене листя з білими краями. На осінь ці листки стають бронзово-червоного відтінку.
220 грн
155 грн
купити
Нейлія Affinis
Код товара: СН01
Нейлія Affinis— невеликий красивий кущ, висотою до 2 м, з чудовими червонуватими пагонами.
Кольквіція чарівна Pink cloud
Код товара: 25-005
Кольквіція чарівна Pink cloud – декоративний листяний чагарник з гарними понурими гілками.