Про нас

  Інтернет-магазин «Зелено» порадує Вас хорошим асортиментом рослин. У нас Ви знайдете як нові, так і давно забуті, але улюблені сорти прекрасних яблунь, груш, вишень, абрикос. Широкий вибір ягідних культур також Вас приємно здивує. Ми намагаємося постійно поповнювати колекцію сортів лохини, ожини, малини та інших.

  Описи сортів намагаємося робити лаконічними і інформативними. За додатковою інформацією Ви завжди можете до нас звертатися.
Залежно від сезону відправляємо рослини в контейнерах або як відкритий корінь (коренева система замотана у вологу тирсу).

  Оформити замовлення можна за телефоном, на сайті самостійно або написавши листа нам на електронну пошту. Після оформлення замовлення менеджер обробляє замовлення і зв'язується з клієнтом протягом доби. Відправку здійснюємо Нової поштою, також є доставка по Києву. По Київській області доставляємо за індивідуальним тарифом. І найголовніше - на всі рослини ми даємо гарантію на приживлюваність 1 рік!

    Ми працюємо для Вас щодня з 9.00 до 18.00. Завжди готові прийняти Ваш дзвінок, відповісти на всі питання, допомогти в оформленні замовлення. З нетерпінням чекаємо Вашого дзвінка!

Важливо: тепер Ваші замовлення можете забрати в нашому Садовому центрі за адресою с. Чайки вул. Грушевського, 42