Посадка полуниці «під» агроволокно

  Посадка полуниці під агроволокно (на агроволокно) допоможе вам вирішити ряд проблем:

-  грядка легша в догляді – бур’яни не ростуть, вуса не переплітаються і не укорінюються;

-  на грядці майже немає шкідників саду – мурах та інших;

-  менша кількість слимаків, через те що на поверхні сухо і їм це не подобається;

-  легше збирати урожай.

4

Що для цього потрібно?

  Підготовчий етап. Спершу, необхідно підготувати грунт. Найкраще підібрати сонячне місце для грядки. На обрану ділянку нанесіть розмітку, відповідно Ваших побажань, яких розмірів має бути грядка і перекопайте грунт, після чого розпушіть землю граблями.

2

  Наступним етапом є настил агроволокна. Віднесіться до цього відповідально. Потрібно відміряти смуги агроволокна відповідно до розмірів грядки, укласти його на землю і закріпити до землі. Для цього можете використати дріт або все що може його замінити. Настеляти потрібно так, щоб один шар перекривався іншим, закріпити листи між собою і до землі. Спочатку придавлюємо і натягуємо кути і стики камінням (можна використати щось інше), а потім кріпимо до землі.

  Завершальним етапом є будова доріжок, які будуть вздовж грядок для зручнішого обслуговування. Розраховуйте відстань так, щоб Ви могли дібратися до кожного куща. Якщо на грядці вийшли стики, то прокладайте доріжки на них.

3

  Вам залишилось посадити полуницю. Перед посадкою відповідально поставтеся до вибору сорту полуниці. Наприклад, сорт Альбіон є ремонтантним, що дозволить збирати урожай не один період. Якщо для Вас достатньо одноразового збору урожаю протягом певного періоду тоді сорт Лорд та сорт Хоней цілком підійдуть.

  Спочатку зробіть розмітку на агроволокні там, де плануєте посадити полуницю і зробіть хрестоподібний розріз ножем. У отвори висаджуєте кущі полуниці. Після посадки гарно полийте кожен кущ. Це все, тепер залишається лише доглядати за грядкою.

1