Порічка Версальська біла (комплект 3 шт.)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:23-206
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Більше та дешевше- купуй комплект порічок та отримай вигоду.

Порічка Версальська біла  сорт раннього терміну дозрівання, виведений французькими селекціонерами. Вважається одним з солодших сортів білої порічки. Лікарі рекомендують вживати білу порічку людям в яких алергія на кольорові ягоди та фрукти.

Форма: середньорослий кущ.

Термін достигання: кінець червня.

Плоди: великі, круглої форми, білого кольору, з приємним смаком та ароматом.

Урожайність: до 10 кг.

Особливості: зимостійкий сорт, непримхливий до шкідників та захворювань, має високу врожайність та гарну збереженість ягід.

 


Порічка Віскне
Код товара: 40-010
Порічка Віскне – ранній сорт латвійського походження. Ягоди за кольором схожі на гранат, тому сорт можна назвати гранатним. Ідеально підходить для консервації, виготовлення варення і джему. І просто чудово виглядатиме в садку через свій незвичайний декоративний вигляд
Порічка Дарница
Код товара: 23-107
Порічка Дарниця – середньоранній сорт вітчизняної селекції отриманий шляхом схрещування сортів «Рондом» та «Алтайська рання». Не вибаглива до умов вирощування та у догляді, ягоди дозрівають одночасно
Смородина Багіра (комплект 3 шт)
Код товара: 22-314
Економія! Не відмовте собі у задоволенні збагатити свій сад трьома кущами смородини! Смородина Багіра – середньостиглий сорт. Має широкий спектр використання, оскільки використовуються пагони та листки в різні суміші.