Порічка Троїцька
Немає в наявності
28 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СО39
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Порічка Троїцька

Порічка Троїцька – сорт середнього розміру і середнього строку достигання.

Плоди – великі ягоди яскраво-червоного кольору, солодкі, з трошки помітною кислинкою. З одного куща можна зібрати багато плодів (до 5 кг ягід), тому цей сорт доцільно посадити для високого врожаю.

Порічка Троїцька сильно посухостійка, зимостійка та звикаюча до будь яких умов вирощування. Шкідників, таких як попелиця, не боїться.

Широко застосовуються ягоди для приготування смачних домашніх компотів, морсів, тому що порічки є корисними як для дорослих, так і для дітей. 

Смородина Титанія уже з ПЛОДАМИ, в контейнері
Код товара: 23-109
Смородина Титанія – сорт шведської селекції, що має високу урожайність (80 ц/га). Крона у куща куполовидна, діаметром до 1,5 м. Ягоди: глянцеві чорного кольору, зібрані у довгі китиці. Маса ягоди від 2,5 до 4 г. М’якоть зеленувата, десертно-винного смаку.
Смородина Голландська червона
Код товара: 01С-72
Смородина Голландська червона - пізній перевірений роками сорт, відрізняється високою стійкістю до хвороб.
Порічка Версальська біла (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-206
Більше та дешевше- купуй комплект порічок та отримай вигоду. Порічка Версальська біла – сорт раннього терміну дозрівання, виведений французькими селекціонерами. Вважається одним з солодших сортів білої порічки. Лікарі рекомендують вживати білу порічку людям в яких алергія на кольорові ягоди та фрукти.