Порічка Любава
Немає в наявності
43 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:23-105
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Смородина Червона Любава – середньовисокий та середньорозлогий кущ, з вкрай високою врожайністю.

Плоди – ягоди ніжно – рожевого кольору з приємним солодким смаком та запахом. Ягоди цього сорту порічки дуже люблять діти.

Кущ росте на будь яких грунтах та пристосується до будь яких умов при правильному догляді. Шкідників цей  сорт не боїться, тому можна бути спокійним.

Смородина Червона Любава стане корисним та смачним елементом Ваших солодких страв, компотів, вин. Можна споживати людям, що страждають алергією.

Порічка Дарница (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-209
Шукаєте щось дешевше – Ви знайшли, купуйте комплект порічки. Порічка Дарниця – сорт середньо-раннього терміну дозрівання виведений українськими селекціонерами в результаті схрещування сортів «Рондом» та «Алтайська рання». Плодів дає багато, дозрівають одночасно, використання універсальне.
TOP-продаж
Смородина червона Ярославна
Код товара: 01С-73
Смородина червона Ярославна – середньопізній сорт, виведений у Львові ще у 2000 році. Кущ має середньо рослий, середньої розлогості.
Порічка Наталі (комплект 3 шт.)
Код товара: 23-208
Смачно, корисно та вигідно! Купуйте комплект порічок та зберігайте своє здоров’я та гроші. Порічка Наталі – сорт середнього терміну дозрівання, самоплідний, виведений російськими селекціонерами. Славиться своєю високою врожайністю. Плоди використовуються для різних видів переробки та вживають в свіжому вигляді.