Піон деревовидний (мікс)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:80-256
Латинское название:Paeonia x suffruticosa
Размер:
Контейнер:5 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Піон деревовидний (мікс) –  листопадний кущ, який з віком набуває шароподібної форми, при цьому має велику кількість масивних та розкішних квіток. І чим старший кущ, тим більше на ньому утворюється квітів. Не важливо з ким компонувати чи висадити самого, піон деревовидний автоматично займе саме вдале місце і виглядатиме казково, тому що він ну дуууже красивий.

Якщо Ви азартна людина, тоді Вам точно сподобається гра в рулетку, адже «мікс» означає, що точного кольору, який дістанеться Вам ми не знаємо, тому що вони перемішалися. Може бути один з трьох кольорів – білий, фіолетовий або рожевий.

Розміри: виростає у висоту 150-200 см.

Листя: ажурної форми, зеленого кольору, дуже декоративні.

Квіти: великі за розміром, від 10 до 20 см в діаметрі, напівмахрові, рожевого, фіолетового або білого кольорів.

Цвітіння: на 20 днів раніше ніж піон травянистий.

Рекомендації: висаджувати краще на сонячних ділянках і на відстані від будівель та масивних дерев, регулярно видаляйте бур'яни та поливайте при потребі.

Особливості: морозостійкість, при правильному догляді можуть рости до 100 років на одному місці.

Піон деревовидний (мікс)
Код товара: 80-256
Піон деревовидний (мікс) – листопадний кущ, який з віком набуває шароподібної форми, при цьому має велику кількість масивних та розкішних квіток. І чим старший кущ, тим більше на ньому утворюється квітів. Не важливо з ким компонувати чи висадити самого, піон деревовидний автоматично займе саме вдале місце і виглядатиме казково, тому що він ну дуууже красивий.
199 грн
купити