Полуниця Альбіон, в контейнері
Немає в наявності
35 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:70-007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:p9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Полуниця Альбіон – ремонтантний сорт американської селекції, що відрізняється стійкістю до хвороб і шкідників.

Термін дозрівання: Альбіон здатний плодоносити з червня місяця і до перших морозів. За що його і цінують. При чому смакові властивості ягід відмінні.

Ягоди: продовгувато-конічної форми, темно-червоні, маса однієї ягоди становить 50-60 г. Мякуш ароматний, щільний і дуже солодкий.

Переваги сорту: безперервне плодоношення, що дозволяє насолоджуватися смачними плодами протягом довгого періоду часу та висока транспортабельність.

Застосування плодів: ягоди Альбіона споживають переважно у свіжому вигляді, заморожують та готують з них ароматні смаколики. 

Полуниця Румба (5 шт.)
Код товара: 01С-104
Полуниця Румба – дуже ранній сорт голландської селекції, що відрізняється високою урожайністю.
Полуниця Альбіон ( комплект 5 шт.)
Код товара: 70-004
Увага! Замовивши цей комплект, ви зможете мати свіжі ягоди на своєму столі до пізньої осені. Полуниця Альбіон – сучасний ранній ремонтантний сорт, що плодоносить до самих морозів з ранньої весни. Замовивши цей сорт, ви будете насолоджуватись рясним плодоношенням на протязі всього літа. Перші ягоди будуть на Вашому столі вже наступного року після посадки.
Полуниця Лорд, в контейнері
Код товара: 70-006
Увага! Хочете ласувати смачною полуницею та не переплачувати? Тоді замовляйте цей комплект. Полуниця Лорд - середньопізній багаторічний сорт, що відомий одним із самих високих показників врожайності.