Плетиста троянда Мон Жарден
Немає в наявності
59 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ГМ51
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л .
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Плетиста троянда Мон Жарден - одним своїм ім'ям, вселяє чувтство неймовірного "паризького" стилю, в той час як її вишуканий вигляд, підкорює серця кожного. Названа на честь відомого французького видання для садівників, вона гордо, немов модель, на подіумі показу Коко Шанель, несе з собою лоск, витонченість і красу. Її пелюстки, нагадують плаття, останніх колекцій, кращих будинків мод. Великі бутони і квітки змінюють свою форму, в міру розкриття, ніжно персиковий і кремові кольору, змусять будь-кого, хоча б на мить, замріявся про прогулянці по Провансу.

 

Кількість квіток на стеблі: 1-6.

Колір: ніжно персиковий плавно перетікає в кремовий.

Аромат: середній, ніжний.

Діаметр квітки: 9-10см.

Висота куща: 140-170 см.

Стійка до захворювань та морозів.

Троянда плетиста Блю Мун
Код товара: 190-003
Троянда плетиста Блю Мун – красиво квітучий сорт троянди, що відрізняється оригінальним кольором квітки.
99 грн
купити
Троянда плетиста Супер Ексцельза
Код товара: 80-084
Троянда плетиста Супер Ексцельза (Super Excelsa) – покращений варіант сорту «Ексцельза». Сильнорослий кущ має дуже гарні квіточки, малинового кольору. Гарно виглядати на плакучому штамбі або на іншій опорі, також можливе використання як ґрунтопокривної.
Троянда плетиста Ваніль Фрайз
Код товара: 80-323
Троянда Ваніль Фрайз належить до групи плетистих троянд, і відрізняється цікавим забарвленням квітів. Висота Ваніль Фрайз сягає 300 см. Рослина сильноросла з міцними пагонами. Така ж і ширина куща. Листки глянцеві, темно-зелені, великого розміру.