Перстач "SnowBird" (Сноуберд)
есть в наличии
54 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:РБ39
Латинское название:Potentilla Fruticosa
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Перстач "SnowBird" (Сноуберд) – невисокий декоративний кущ, білі квіти якого вкривають всю поверхню. Гарно виглядає в альпинариях, рокаріях, на схилах та для створення міксбордерів, також може вирощуватися в горшку.

Форма: круглий кущ, висота і ширина 40-60 см

Період цвітіння: з червня по жовтень

Квіти: білі з жовтою серединкою, діаметром 3-5 см

Листки: зеленого кольору, маленькі

Особливості: висока зимостійкість, гарно реагує на удобрення, любить плодовиті та вологі грунти, потрібно обрізати, щоб придати задуманої форми.

Новинка
Перстач Daydawn
Код товара: 01КC-76
Перстач Daydawn – декоративний кущ з округлою формою. Висота- 0,7 м та діаметром 1 м. Гілки довгі, ростуть густо. Починає цвітіння з червня. Квіти кремового кольору з жовтуватим(персиковим) відтінком. Підходить для солітерної посадки, невибагливий до ґрунту.
Перстач Fruticosa mount Everest
Код товара: 01КС-79
Перстач Fruticosa mount Everest – декоративний швидкорослий кущ. Густа крона діаметром 150 см. Цвіте великою кількістю білих квіток, починаючи з червня. Розмір квітів- 5 см. Невибагливий ,добре росте у міських умовах. Стійкий до морозів, вибагливий до вологості ґрунту та сонця, проте добре сприймає півтінь. Підходить для створення рокаріїв, композицій, поодиноких посадок.
Перстач "Red Ace" (Ред Айс)
Код товара: РБ38
Перстач «Red Ace» (Ред Айс) – кущова рослина, яка чудово реагує на стрижку, тому Ви зможете надати їй будь-якої форми та вигляду. Вважається одним із кращих для створення низьких бордюрів. Особливістю Ред Айс є колір її квіток – насичений червоний, що в поєднанні з зеленими листками створить чудовий контраст.