Перстач "SnowBird" (Сноуберд)
есть в наличии
54 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:РБ39
Латинское название:Potentilla Fruticosa
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Перстач "SnowBird" (Сноуберд) – невисокий декоративний кущ, білі квіти якого вкривають всю поверхню. Гарно виглядає в альпинариях, рокаріях, на схилах та для створення міксбордерів, також може вирощуватися в горшку.

Форма: круглий кущ, висота і ширина 40-60 см

Період цвітіння: з червня по жовтень

Квіти: білі з жовтою серединкою, діаметром 3-5 см

Листки: зеленого кольору, маленькі

Особливості: висока зимостійкість, гарно реагує на удобрення, любить плодовиті та вологі грунти, потрібно обрізати, щоб придати задуманої форми.

Перстач кущовий Hopleys orange
Код товара: СПК01
Перстач кущовий Hopleys orange— листяний кущик, який заворожує погляди своїми квітами, які рясно вкривають весь кущ. Чудовий варіант для затишного саду чи прибудинкової ділянки.
Перстач "Lovely Pink" (Лавлі Пінк)
Код товара: РБ37
Перстач «Lovely Pink» (Лавлі Пінк) – низький листовидний кущ, яка виділяється своїм кольором серед інших перстачів. Через високий рівень морозостійкості може вирощуватися на всій території України. Має багато гарних рожевих привабливих квіточок, тому стане доповненням для будь-якого задуманого Вами місця.
54 грн
купити
Перстач Fruticosa mount Everest
Код товара: 01КС-79
Перстач Fruticosa mount Everest – декоративний швидкорослий кущ. Густа крона діаметром 150 см. Цвіте великою кількістю білих квіток, починаючи з червня. Розмір квітів- 5 см. Невибагливий ,добре росте у міських умовах. Стійкий до морозів, вибагливий до вологості ґрунту та сонця, проте добре сприймає півтінь. Підходить для створення рокаріїв, композицій, поодиноких посадок.