Перстач "SnowBird" (Сноуберд)
есть в наличии
54 грн
в избранное купити
Тип:кущ
Артикул:РБ39
Латинское название:Potentilla Fruticosa
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Перстач "SnowBird" (Сноуберд) – невисокий декоративний кущ, білі квіти якого вкривають всю поверхню. Гарно виглядає в альпинариях, рокаріях, на схилах та для створення міксбордерів, також може вирощуватися в горшку.

Форма: круглий кущ, висота і ширина 40-60 см

Період цвітіння: з червня по жовтень

Квіти: білі з жовтою серединкою, діаметром 3-5 см

Листки: зеленого кольору, маленькі

Особливості: висока зимостійкість, гарно реагує на удобрення, любить плодовиті та вологі грунти, потрібно обрізати, щоб придати задуманої форми.

Перстач Манго танго
Код товара: 01КС-78
Перстач Mango Tango – декоративний кущ. Висота -60 см, діаметр- 80 см. Оранжево-червоні квіти з жовтою серединою, великі за розміром. Крона охайна та компактна, повільно ростучий кущ.
Перстач кущовий Hopleys orange
Код товара: СПК01
Перстач кущовий Hopleys orange— листяний кущик, який заворожує погляди своїми квітами, які рясно вкривають весь кущ. Чудовий варіант для затишного саду чи прибудинкової ділянки.
Перстач "Red Ace" (Ред Айс)
Код товара: РБ38
Перстач «Red Ace» (Ред Айс) – кущова рослина, яка чудово реагує на стрижку, тому Ви зможете надати їй будь-якої форми та вигляду. Вважається одним із кращих для створення низьких бордюрів. Особливістю Ред Айс є колір її квіток – насичений червоний, що в поєднанні з зеленими листками створить чудовий контраст.