Перстач кущовий Marrob
Немає в наявності
139 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СПК02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Перстач кущовий Marrob— витривалий невисокий кущ, який буде тішити безперервним та рясним цвітінням.

Розміри: у висоту до 0.7 м, крона плоско-округла.

Листя: темно-зеленого кольору, дрібне, продовгуватої форми, повністю покриває пагони.

Квіти: насиченого яскраво-червоного кольору, знизу пелюстки персикового кольору, діаметр квітки до 3-4 см. Цвіте кущ з червня по вересень.

Особливості: використовують для живоплоту, морозостійкий сорт, компактний. Має лікувальні властивості. Шкідники цьому перстачу не страшні. Добре переносить засуху.

Посадка та догляд: не вибагливий до родючості грунтів. Кущ потрібно садити у напівтіні. Обрізаючи старі та пошкоджені пагони, Ви досягнете рясного цвітіння протягом наступних років. Також в перший рік після посадки бажано підливати кущ щоб рослина не загинула і пристосувалась до відкритого грунту.

Новинка
Перстач Daydawn
Код товара: 01КC-76
Перстач Daydawn – декоративний кущ з округлою формою. Висота- 0,7 м та діаметром 1 м. Гілки довгі, ростуть густо. Починає цвітіння з червня. Квіти кремового кольору з жовтуватим(персиковим) відтінком. Підходить для солітерної посадки, невибагливий до ґрунту.
Перстач "Red Ace" (Ред Айс)
Код товара: РБ38
Перстач «Red Ace» (Ред Айс) – кущова рослина, яка чудово реагує на стрижку, тому Ви зможете надати їй будь-якої форми та вигляду. Вважається одним із кращих для створення низьких бордюрів. Особливістю Ред Айс є колір її квіток – насичений червоний, що в поєднанні з зеленими листками створить чудовий контраст.
Перстач Манго танго
Код товара: 01КС-78
Перстач Mango Tango – декоративний кущ. Висота -60 см, діаметр- 80 см. Оранжево-червоні квіти з жовтою серединою, великі за розміром. Крона охайна та компактна, повільно ростучий кущ.