Перстач кущовий Marrob
Немає в наявності
139 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СПК02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Перстач кущовий Marrob— витривалий невисокий кущ, який буде тішити безперервним та рясним цвітінням.

Розміри: у висоту до 0.7 м, крона плоско-округла.

Листя: темно-зеленого кольору, дрібне, продовгуватої форми, повністю покриває пагони.

Квіти: насиченого яскраво-червоного кольору, знизу пелюстки персикового кольору, діаметр квітки до 3-4 см. Цвіте кущ з червня по вересень.

Особливості: використовують для живоплоту, морозостійкий сорт, компактний. Має лікувальні властивості. Шкідники цьому перстачу не страшні. Добре переносить засуху.

Посадка та догляд: не вибагливий до родючості грунтів. Кущ потрібно садити у напівтіні. Обрізаючи старі та пошкоджені пагони, Ви досягнете рясного цвітіння протягом наступних років. Також в перший рік після посадки бажано підливати кущ щоб рослина не загинула і пристосувалась до відкритого грунту.

Перстач "Red Ace" (Ред Айс)
Код товара: РБ38
Перстач «Red Ace» (Ред Айс) – кущова рослина, яка чудово реагує на стрижку, тому Ви зможете надати їй будь-якої форми та вигляду. Вважається одним із кращих для створення низьких бордюрів. Особливістю Ред Айс є колір її квіток – насичений червоний, що в поєднанні з зеленими листками створить чудовий контраст.
Перстач "SnowBird" (Сноуберд)
Код товара: РБ39
Перстач "SnowBird" (Сноуберд) – невисокий декоративний кущ, білі квіти якого вкривають всю поверхню. Гарно виглядає в альпинариях, рокаріях, на схилах та для створення міксбордерів, також може вирощуватися в горшку.
54 грн
купити
TOP-продаж
Перстач Голд Стар
Код товара: РБ36
Перстач Голд Стар -досягає до 1 метра у висоту. Є одним з найгарніших сортів чагарника даного виду.