Перстач кущовий Hopleys orange
Немає в наявності
98 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СПК01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Перстач кущовий Hopleys orange— листяний кущик, який заворожує погляди своїми квітами, які рясно вкривають весь кущ. Чудовий варіант для затишного саду чи прибудинкової ділянки.

Листя: витягнуті листочки, довжиною до 2 см, салатового кольору, зібрані по 5 шт, з легеньким опушенням.

Квіти: великі, рясно вкривають весь кущ, помаранчевого кольору, краї у пелюсток забарвлені у жовтувато-оранжевий колір, а ближче до середини колір змінюється на темно-оранжевий.  Цвіте від травня до середини осені.

Особливості: кущ невеликий, не вибагливий до родючості грунту. Може витримати невелику посуху але більше любить зволожені грунти.

Догляд: відстань між кущами має бути 70 см. Грунт потрібно зволожити та підживити мінеральними добривами. Також потрібно час від часу обприскувати кущ з метою знищення шкідників.

Перстач Tangerine
Код товара: 25-103
Перстач Tangerine – це густий квітучий кущ, який використовують в бордюрних посадках та клумбах.
Перстач Fruticosa mount Everest
Код товара: 01КС-79
Перстач Fruticosa mount Everest – декоративний швидкорослий кущ. Густа крона діаметром 150 см. Цвіте великою кількістю білих квіток, починаючи з червня. Розмір квітів- 5 см. Невибагливий ,добре росте у міських умовах. Стійкий до морозів, вибагливий до вологості ґрунту та сонця, проте добре сприймає півтінь. Підходить для створення рокаріїв, композицій, поодиноких посадок.
Перстач "Vilmoriniana"
Код товара: РБ - 777
Перстач "Vilmoriniana"–листопадний густий кущ з насичено-жовтими квітами. Форма: кущ, у ширину та висоту виростає до 80 см.