Перстач кущовий Hopleys orange
Немає в наявності
98 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СПК01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Перстач кущовий Hopleys orange— листяний кущик, який заворожує погляди своїми квітами, які рясно вкривають весь кущ. Чудовий варіант для затишного саду чи прибудинкової ділянки.

Листя: витягнуті листочки, довжиною до 2 см, салатового кольору, зібрані по 5 шт, з легеньким опушенням.

Квіти: великі, рясно вкривають весь кущ, помаранчевого кольору, краї у пелюсток забарвлені у жовтувато-оранжевий колір, а ближче до середини колір змінюється на темно-оранжевий.  Цвіте від травня до середини осені.

Особливості: кущ невеликий, не вибагливий до родючості грунту. Може витримати невелику посуху але більше любить зволожені грунти.

Догляд: відстань між кущами має бути 70 см. Грунт потрібно зволожити та підживити мінеральними добривами. Також потрібно час від часу обприскувати кущ з метою знищення шкідників.

Перстач "Lovely Pink" (Лавлі Пінк)
Код товара: РБ37
Перстач «Lovely Pink» (Лавлі Пінк) – низький листовидний кущ, яка виділяється своїм кольором серед інших перстачів. Через високий рівень морозостійкості може вирощуватися на всій території України. Має багато гарних рожевих привабливих квіточок, тому стане доповненням для будь-якого задуманого Вами місця.
54 грн
купити
Перстач "SnowBird" (Сноуберд)
Код товара: РБ39
Перстач "SnowBird" (Сноуберд) – невисокий декоративний кущ, білі квіти якого вкривають всю поверхню. Гарно виглядає в альпинариях, рокаріях, на схилах та для створення міксбордерів, також може вирощуватися в горшку.
54 грн
купити
Перстач Tangerine
Код товара: 25-103
Перстач Tangerine – це густий квітучий кущ, який використовують в бордюрних посадках та клумбах.