Персик Редхейвен
Немає в наявності
89 грн
50 грн
в избранное
Тип:
Артикул:10-400
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Персик Редхейвен - на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших сортів! В Америці 70% площ, що відведені під посадку персиків, займає саме Редхейвен! Відносно невисоке плодове дерево, з тривалістю життя до 40 років.

Термін дозрівання: середина серпня. Плодоношення починає на 3-4 рік після посадки.

Плоди: Соковиті, яскраво-оранжевий колір м'якоті. Шкірочка оксамитова, яскраво-червона, легко знімається у стиглого плода. Маса 120-200 грам, в діаметрі приблизно 60 мм (трохи сплюснуті). Маленька кісточка з легкістю відділяється від м'якоті. Високоврожайний сорт, за сезон можна зібрати 45-100 кг.

Особливість: стійкий до пізніх заморозків весни. До кучерявості листя средньостійкий. Особливо сильно уражується борошнистою росою і клястероспорозом.

Новинка
Персик PF-5В
Код товара: 10-042
Персик PF-5В – ранній сорт селекції США із серії "Flaming Fury". Через таку властивість як відновлення структури шкірочки після деформації використовують у комерційних цілях
125 грн
купити
Персик Онтаріо
Код товара: 10-039
Персик Онтаріо (Ontario) – середньоранній сорт канадської селекції названий на честь провінції Онтаріо
110 грн
купити
Новинка
Персик Роял Джим
Код товара: 10-626
Персик Роял Джим – пізній сорт, селекції США Флойд Зайгер. Має гарні високі смакові якості, приємний аромат та гармонійний смак. В залежності від року та погодніх умов термін дозрівання варіюється з перших до двадцятих чисел вересня.
110 грн
купити