Персик Редхейвен
Немає в наявності
89 грн
50 грн
в избранное
Тип:
Артикул:10-400
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Персик Редхейвен - на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших сортів! В Америці 70% площ, що відведені під посадку персиків, займає саме Редхейвен! Відносно невисоке плодове дерево, з тривалістю життя до 40 років.

Термін дозрівання: середина серпня. Плодоношення починає на 3-4 рік після посадки.

Плоди: Соковиті, яскраво-оранжевий колір м'якоті. Шкірочка оксамитова, яскраво-червона, легко знімається у стиглого плода. Маса 120-200 грам, в діаметрі приблизно 60 мм (трохи сплюснуті). Маленька кісточка з легкістю відділяється від м'якоті. Високоврожайний сорт, за сезон можна зібрати 45-100 кг.

Особливість: стійкий до пізніх заморозків весни. До кучерявості листя средньостійкий. Особливо сильно уражується борошнистою росою і клястероспорозом.

Персик Пам'яті Радіонова
Код товара: СП03
Персик Пам'яті Радіонова - ранній сорт, скороплідний, високоврожайний. Дерево з широкою, густою кроною.
TOP-продаж
Персик інжирний Сатурн
Код товара: 01С-33
Персик інжирний Сатурн – сорт американської селекції , що характеризується цікавими сплюснутими плодами. Термін дозрівання: середина серпня, сорт середньостиглий.
Персик Бельмондо (інжирний)
Код товара: 10-627
Персик Бельмондо – інжирний сорт з середнім терміном дозрівання, який виведений у США. Характеризується як високоврожайний та дуже солодкий. Гарно переносить транспортування, підходить для вирощування на всій території України.
110 грн
купити