Персик Посол Миру
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-048
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Персик Посол мира (Posol mira) – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання, який витримує низькі температури, тому може вирощуватися на всій території України, але у регіонах з суровою зимою перші роки життя необхідно забезпечити укриття.

Форма: середньоросле дерево з округлою кроною

Вид кореневої системи: поверхнева

Термін дозрівання: початок серпня

Плоди: великі, жовті з червоним рум’янцем, м’якоть жовта, смачна

Маса плодів: 180-200 г

Урожайність: висока

Особливість: морозостійкість, якість плодів, стійкість до борошнистої роси, потребує нормування через схильність до перевантаження урожаєм, транспортабельність

Підщепа: мигдаль 

Персик колоновидний Балконелла
Код товара: 22-010
Персик колоновидний «Балконелла» – літній сорт з середнім терміном дозрівання, має невеликі розміри, що дозволяє зручно збирати плоди та не займає багато місця на ділянці. Має смачні та ароматні плоди, які дуже корисні для здоров’я оскільки містять багато різних вітамінів.
Персик Білий лебідь
Код товара: 100-002
Персик Білий лебідь – самоплідний посухостійкий сорт, що характеризується високою стійкістю до засухи і борошнистої роси. Терміни дозрівання: середньопізній, знімальна стиглість наступає з 20 серпня.
Новинка
Персик PF-24-007
Код товара: 10-041
Персик PF 24-007 – пізній сорт селекції США із серії "Flaming Fury". «Книгою рекордів Гіннеса» цей сорт визнаний найбільшим персиком в світі