Персик Посол Миру
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-048
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Персик Посол мира (Posol mira) – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання, який витримує низькі температури, тому може вирощуватися на всій території України, але у регіонах з суровою зимою перші роки життя необхідно забезпечити укриття.

Форма: середньоросле дерево з округлою кроною

Вид кореневої системи: поверхнева

Термін дозрівання: початок серпня

Плоди: великі, жовті з червоним рум’янцем, м’якоть жовта, смачна

Маса плодів: 180-200 г

Урожайність: висока

Особливість: морозостійкість, якість плодів, стійкість до борошнистої роси, потребує нормування через схильність до перевантаження урожаєм, транспортабельність

Підщепа: мигдаль 

Новинка
Персик Роял Джим
Код товара: 10-626
Персик Роял Джим – пізній сорт, селекції США Флойд Зайгер. Має гарні високі смакові якості, приємний аромат та гармонійний смак. В залежності від року та погодніх умов термін дозрівання варіюється з перших до двадцятих чисел вересня.
110 грн
купити
Персик Посол Миру
Код товара: 10-048
Персик Посол мира (Posol mira) – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання, який витримує низькі температури, тому може вирощуватися на всій території України, але у регіонах з суровою зимою перші роки життя необхідно забезпечити укриття
Персик Київський ранній
Код товара: 10-401
Персик Київський ранній – морозостійкий швидкоплідний сорт персика, який щорічно відкриває «персиковий сезон» в Україні. Це середньо росле дерево з округлою розкидистою кроною..