Персик Пам'яті Радіонова
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СП03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Персик Пам'яті Радіонова - ранній сорт, скороплідний, високоврожайний. Дерево з широкою, густою кроною. Плодоносити починає на 3-4 рік. Вага одного плоду досягає 80-150 грамів. Опушений плід зелено - жовтий з рум’янцем М’якоть надзвичайно смачна, соковита, білого кольору. Кісточка велика, відділяється від м’якоті погано. Стиглість плодів настає в кінці липня. Самоплідний сорт. Плоди використовуються для різноманітного вжитку (соки, компоти та ін).
При виборі місця посадки потрібно взяти до уваги такі пункти:

  • швидкість росту залежить напряму від сонця та тепла;
  • персик піддається впливу холодних вітрів;
  • забороняється садіння в понижених ділянках;
  • непридатними для садіння є перезволожені ґрунти;

Догляд за персиком проходить без особливих зусиль. При повній стиглості проводять збір плодів. Терміни зберігання короткі. 

Підщепа: абрикос

Персик Колінз
Код товара: 01С-34
Персик Колінз – ще один достойний сорт американської селекції, що характеризується раннім терміном дозрівання і стійкістю до борошнистої роси. Знімальна стиглість наступає поступово, тому важливо вчасно збирати плоди, щоб не осипалися. Початок такої стиглості можна спостерігати вже з 10-го липня.
Персик Редхейвен
Код товара: 10-400
Персик Редхейвен - на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших сортів! В Америці 70% площ, що відведені під посадку персиків, займає саме Редхейвен! Відносно невисокие плодове дерево, з тривалістю життя до 40 років.
Персик Пам'яті Радіонова
Код товара: СП03
Персик Пам'яті Радіонова - ранній сорт, скороплідний, високоврожайний. Дерево з широкою, густою кроною.