Персик Пам'яті Радіонова
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СП03
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Персик Пам'яті Радіонова - ранній сорт, скороплідний, високоврожайний. Дерево з широкою, густою кроною. Плодоносити починає на 3-4 рік. Вага одного плоду досягає 80-150 грамів. Опушений плід зелено - жовтий з рум’янцем М’якоть надзвичайно смачна, соковита, білого кольору. Кісточка велика, відділяється від м’якоті погано. Стиглість плодів настає в кінці липня. Самоплідний сорт. Плоди використовуються для різноманітного вжитку (соки, компоти та ін).
При виборі місця посадки потрібно взяти до уваги такі пункти:

  • швидкість росту залежить напряму від сонця та тепла;
  • персик піддається впливу холодних вітрів;
  • забороняється садіння в понижених ділянках;
  • непридатними для садіння є перезволожені ґрунти;

Догляд за персиком проходить без особливих зусиль. При повній стиглості проводять збір плодів. Терміни зберігання короткі. 

Підщепа: абрикос

Новинка
Персик Канадієнс
Код товара: СП01
Персик Канадієнс - є результатом праці канадських селекціонерів. Дозріває у серпні. Основною перевагою даного сорту є великі плоди ( 200-300 г). Дегустаційна оцінка - 4, 8 балів. Форма плоду - округла, з рум’янцем. Плоди універсальні для використання та переробки. М’якоть жовта з рожевими прожилками біля кісточки, запашна та соковита.
Персик Олл Стар
Код товара: 10-040
Персик Олл Стар (All Star) – середньопізній сорт виведений у США із серії сортів "Stellar", який є кращим у стійкості до зими, морозів, урожайністю і величиною плодів
Персик Білий лебідь
Код товара: 100-002
Персик Білий лебідь – самоплідний посухостійкий сорт, що характеризується високою стійкістю до засухи і борошнистої роси. Терміни дозрівання: середньопізній, знімальна стиглість наступає з 20 серпня.