Персик колоновидний Штайнберг
Немає в наявності
179 грн
129 грн
в избранное
Тип:колоновидні
Артикул:22-022
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Персик колоновидний «Штайнберг» –  сорт середнього терміну дозрівання, негабаритної форми, з великими ароматними плодами, які можуть бути сировиною для варення, джемів, компотів, або ж вживаються в свіжому вигляді.

Термін дозрівання: середній.

Розміри: колоновидне дерево, висотою до 2 м.

Плоди: великі, округло-овальної форми, жовто-помаранчевого кольору з малиновим рум`янцем, якиий покриває половину поверхні плоду. М’якоть солодка та ароматна.  

Вага плодів: 150-200 г.

Урожайність: висока.

Особливості: зимостійкий сорт з середньою стійкістю до захворювань.

Персик Київський ранній
Код товара: 10-401
Персик Київський ранній – морозостійкий швидкоплідний сорт персика, який щорічно відкриває «персиковий сезон» в Україні. Це середньо росле дерево з округлою розкидистою кроною..
Новинка
Персик PF-23
Код товара: 10-628
Персик PF-23 – пізній сорт, селекції Фленмінг Фьюрі, який має красиві, соковиті та солодкі плоди. Чудово підходить для консервації, приготування сиропів та соусів.
125 грн
купити
Персик Інка
Код товара: СП02
Персик "Інка"- високоврожайний сорт польської селекції. Дерево сягає висотою до чотирьох метрів. Цвіте чудовими білими квітами. Стійке до хворіб, самоплідне. Плід вагою до 180 грамів, соковитий та смачний, десертний. Колір плоду - помаранчевий з рум’янцями з сонячного боку. В кінці серпня плоди придатні для заготівлі. Полюбляє сонячні та вологі місця.