Персик колоновидний Балконелла
Немає в наявності
129 грн
в избранное
Тип:колоновидні
Артикул:22-010
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Персик колоновидний «Балконелла»  літній сорт з середнім терміном дозрівання, росте невеликим за розміром, що дозволяє зручно збирати плоди та не займає багато місця на ділянці. Має смачні та ароматні плоди, які дуже корисні для здоров’я оскільки містять багато різних вітамінів.

Термін дозрівання: липень-серпень.

Розміри: середньоросле колоновидне дерево.

Плоди: великі, помаранчево-червоного кольору, махрові з соковитою, солодкою та ароматною м’якоттю, кісточка відділяється легко.    

Вага плодів: в середньому 150 г.

Урожайність: висока.

Особливості: середня стійкість до морозів. Починає приносити плоди на 2 рік після посадки.

Персик Бельмондо (інжирний)
Код товара: 10-627
Персик Бельмондо – інжирний сорт з середнім терміном дозрівання, який виведений у США. Характеризується як високоврожайний та дуже солодкий. Гарно переносить транспортування, підходить для вирощування на всій території України.
110 грн
купити
Персик Інка
Код товара: СП02
Персик "Інка"- високоврожайний сорт польської селекції. Дерево сягає висотою до чотирьох метрів. Цвіте чудовими білими квітами. Стійке до хворіб, самоплідне. Плід вагою до 180 грамів, соковитий та смачний, десертний. Колір плоду - помаранчевий з рум’янцями з сонячного боку. В кінці серпня плоди придатні для заготівлі. Полюбляє сонячні та вологі місця.
Персик Білий лебідь
Код товара: 100-002
Персик Білий лебідь – самоплідний посухостійкий сорт, що характеризується високою стійкістю до засухи і борошнистої роси. Терміни дозрівання: середньопізній, знімальна стиглість наступає з 20 серпня.