Персик колоновидний Балконелла
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:колоновидні плодові
Артикул:22-010
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Персик колоновидний «Балконелла» середньоранній сорт, який має неймовірний смак та аромат. Маючи невеликий розмір, персик нічим не уступає іншим сортам. Кісточка легко відділяється, що є перевагою для тих хто любить займатися консервацією або полюбляє випити стакан свіжого соку.

Розміри: виростає 1-1,5 м.

Плоди:  середнього розміру, в діаметрі 5-6 см, з соковитою м’якоттю та смачним смаком.

Вага плодів: 100-150 г.

Урожайність: висока.

Рекомендації: колоновидні саджанці необхідно висаджувати на гарно дренованих ділянках, бо вони мають маленьку кореневу систему і просто не дістають до грунтових вод, щоб насититися вологою. Додатково потрібно слідкувати, щоб земля не пересихала.

Персик колоновидний Балконелла
Код товара: 22-010
Персик колоновидний «Балконелла» – середньоранній сорт, який має неймовірний смак та аромат. Маючи невеликий розмір, персик нічим не уступає іншим сортам. Кісточка легко відділяється, що є перевагою для тих хто любить займатися консервацією або полюбляє випити стакан свіжого соку.
Персик колоновидний Штайнберг
Код товара: 22-022
Персик колоновидний «Штайнберг» – сорт середнього терміну дозрівання, який дає рясні та регулярні врожаї. Має середню стійкість до хвороб та невибагливий у догляді. Перевагами колоновидних дерев є те, що вони плодоносять на протязі 15 років, починаючи з наступного року після посадки.
Персик колоновидний
Код товара: 45-005
Персик колоновидний – ранні сорт, який займає невелику площу, тому користується попитом в любительських садах. Виведений селекціонерами в Нікітинському ботанічному саду.
199 грн
159 грн
купити