Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
159 грн
Персик колоновидний
Код товара: 45-005
Персик колоновидний – ранні сорт, який займає невелику площу, тому користується попитом в любительських садах. Виведений селекціонерами в Нікітинському ботанічному саду.
199 грн
159 грн
купити
Персик колоновидний Балконелла
Код товара: 22-010
Персик колоновидний «Балконелла» – середньоранній сорт, який має неймовірний смак та аромат. Маючи невеликий розмір, персик нічим не уступає іншим сортам. Кісточка легко відділяється, що є перевагою для тих хто любить займатися консервацією або полюбляє випити стакан свіжого соку.
Персик колоновидний Штайнберг
Код товара: 22-022
Персик колоновидний «Штайнберг» – сорт середнього терміну дозрівання, який дає рясні та регулярні врожаї. Має середню стійкість до хвороб та невибагливий у догляді. Перевагами колоновидних дерев є те, що вони плодоносять на протязі 15 років, починаючи з наступного року після посадки.

Саджанці колоновидного персика

   Кожний поважаючий себе садівник чи просто любитель хоче вразити своїх сусідів і порадувати свою сім’ю якоюсь цікавинкою. На сьогоднішній день колоновидні персики вже є в продажу і активно поширюються на території нашої країни. Персики - смачні фрукти, які полюбляють дорослі і малі.

Догляд за колоновидними персиками

   Саджанці колоновидних персиків висаджують, не тільки заради плодів, а ще й в декоративних цілях, через незвичайну форму крони та невеликі розміри. Завдяки тому, що вони щеплені на карликовій підщепі, висота їх сягає до 2 м. Це дає можливість з легкістю збирати врожай.

  Догляд за колоновидним персиком не складний. Основними вимогами буде сонячне освітлене місце, постійний полив. Важливо, щоб коренева система отримувала достатньо кисню, тому необхідним буде рихлення грунту. В перші роки обов"язково видаляти весь цвіт для того, щоб дерево набралось сил та зміцніло. Замовлення можна зробити на сайті або за телефоном:

(097) 698-85-64
(063) 974-42-21
(099) 538-94-02