Персик Колінз
Немає в наявності
89 грн
50 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-34
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Персик Колінз – ще один достойний сорт американської селекції, що характеризується раннім терміном дозрівання і стійкістю до борошнистої роси.

 

Знімальна стиглість наступає поступово, тому важливо вчасно збирати плоди, щоб не осипалися. Початок такої стиглості можна спостерігати вже з 10-го липня.

 

Плоди: округлої форми, десертного смаку, яскраво-червоного кольору з рум’янцем. Маса плоду може становити 140-150 г. Шкірка щільна, кісточка добре відділяється.

 

Переваги сорту: висока урожайність та транспортабельність. Десертні властивості плодів дозволяють готувати дуже смачні соки і желе.

 

Підщепа: абрикос.

 Персик колоновидний Балконелла
Код товара: 22-010
Персик колоновидний «Балконелла» – літній сорт з середнім терміном дозрівання, має невеликі розміри, що дозволяє зручно збирати плоди та не займає багато місця на ділянці. Має смачні та ароматні плоди, які дуже корисні для здоров’я оскільки містять багато різних вітамінів.
Новинка
Персик Роял Джим
Код товара: 10-626
Персик Роял Джим – пізній сорт, селекції США Флойд Зайгер. Має гарні високі смакові якості, приємний аромат та гармонійний смак. В залежності від року та погодніх умов термін дозрівання варіюється з перших до двадцятих чисел вересня.
110 грн
купити
Новинка
Персик PF-5В
Код товара: 10-042
Персик PF-5В – ранній сорт селекції США із серії "Flaming Fury". Через таку властивість як відновлення структури шкірочки після деформації використовують у комерційних цілях
125 грн
купити