Персик Колінз
Немає в наявності
89 грн
50 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-34
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Персик Колінз – ще один достойний сорт американської селекції, що характеризується раннім терміном дозрівання і стійкістю до борошнистої роси.

 

Знімальна стиглість наступає поступово, тому важливо вчасно збирати плоди, щоб не осипалися. Початок такої стиглості можна спостерігати вже з 10-го липня.

 

Плоди: округлої форми, десертного смаку, яскраво-червоного кольору з рум’янцем. Маса плоду може становити 140-150 г. Шкірка щільна, кісточка добре відділяється.

 

Переваги сорту: висока урожайність та транспортабельність. Десертні властивості плодів дозволяють готувати дуже смачні соки і желе.

 

Підщепа: абрикос.

 Персик Сказка
Код товара: 10-043
Персик Сказка – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання селекціонера Рябова
Персик Інка
Код товара: СП02
Персик "Інка"- високоврожайний сорт польської селекції. Дерево сягає висотою до чотирьох метрів. Цвіте чудовими білими квітами. Стійке до хворіб, самоплідне. Плід вагою до 180 грамів, соковитий та смачний, десертний. Колір плоду - помаранчевий з рум’янцями з сонячного боку. В кінці серпня плоди придатні для заготівлі. Полюбляє сонячні та вологі місця.
Новинка
Персик Роял Джим
Код товара: 10-626
Персик Роял Джим – пізній сорт, селекції США Флойд Зайгер. Має гарні високі смакові якості, приємний аромат та гармонійний смак. В залежності від року та погодніх умов термін дозрівання варіюється з перших до двадцятих чисел вересня.
140 грн
купити