Персик Колінз
Немає в наявності
89 грн
50 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01С-34
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Персик Колінз – ще один достойний сорт американської селекції, що характеризується раннім терміном дозрівання і стійкістю до борошнистої роси.

 

Знімальна стиглість наступає поступово, тому важливо вчасно збирати плоди, щоб не осипалися. Початок такої стиглості можна спостерігати вже з 10-го липня.

 

Плоди: округлої форми, десертного смаку, яскраво-червоного кольору з рум’янцем. Маса плоду може становити 140-150 г. Шкірка щільна, кісточка добре відділяється.

 

Переваги сорту: висока урожайність та транспортабельність. Десертні властивості плодів дозволяють готувати дуже смачні соки і желе.

 

Підщепа: абрикос.

 Персик Олл Стар
Код товара: 10-040
Персик Олл Стар (All Star) – середньопізній сорт виведений у США із серії сортів "Stellar", який є кращим у стійкості до зими, морозів, урожайністю і величиною плодів
Персик колоновидний
Код товара: КМВ03
Персик колоновидний стане правжньою ізюминкою Вашого саду. Плоди жовтого кольору з рум'янцем, пізнього терміну дозрівання. М'якоть солодка і ароматна. Деревце низькоросле, компактне, плоди ніби обліплюють рослину.
159 грн
купити
Персик Харбінгер
Код товара: 10-047
Персик Харбінгер (Harbinger) – ранній сорт виведений в Канаді, шляхом схрещування сортів "Чері Ред", "Джерсейленд" і "Мейфлауер"