Персик Київський ранній
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:10-401
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Персик  Київський ранній – морозостійкий швидкоплідний сорт персика, який  щорічно відкриває «персиковий сезон» в Україні. Це середньо росле дерево з округлою розкидистою кроною.

 

Готовий до збору урожаю вже у другій декаді липня.

 

Плоди: середньої величини (90-105 г), світло жовтого кольору з красивим рум’янцем. М’якоть білувато-зеленувата, але дуже совита, смакові якості рахуються досить високими.

 

Переваги сорту: крім усього вище перерахованого варто додати  високу транспортабельність та стійкість до ураження листя борошнистою росою.

 

Вживають плоди переважно у свіжому вигляді, а також для виготовлення компотів, джемів, варення та нектарів.

 

Підщепа: абрикос.

 Персик Форт Болгарський
Код товара: 170-002
Персик Форт Болгарський: середньоросле дерево середнього терміну дозрівання. Підщепа - мигдаль. Плоди: жовтого кольору з червоним рум'янцем. Соковиті, солодкі, ароматні, ніжні, масою 150-200г.
105 грн
купити
Новинка
Персик PF-5В
Код товара: 10-042
Персик PF-5В – ранній сорт селекції США із серії "Flaming Fury". Через таку властивість як відновлення структури шкірочки після деформації використовують у комерційних цілях
155 грн
купити
Персик Київський ранній
Код товара: 10-401
Персик Київський ранній – морозостійкий швидкоплідний сорт персика, який щорічно відкриває «персиковий сезон» в Україні. Це середньо росле дерево з округлою розкидистою кроною..