Пенісетум Модрі ( Moudry)
есть в наличии
120 грн
в избранное купити
Тип:декоративні трави
Артикул:ДМ-103
Латинское название:Pennisetum alopecuroides Moudry
Размер:
Контейнер:2-3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Пенісетум Модрі ( Moudry)  - багаторічний декоративний кущ, що нагадує маленький фонтан, оскільки має багато темно-пурпурових пухнастих суцвіть.

Розміри: висота куща 60-100 см. 

Листя: жорстке, вигнуте. Має темно-зелений колір,  що зберігається напротязі всієї зими.

Квіти: суцвіття у вигляді  колосовидної волоті. Мають світлий бузковий колір з рожевим відтінком. Восени можуть міняти колір до світло-коричневого.

Період цвітіння: починає цвісти в серпні-вересні і до морозів.

Особливості: красиво виглядає в групових посадках, в рокарії і японських садах, міксбордерах. Один з самих морозостійких сортів. Досить посухостійкий, проте не полюбляє перезволоження. В перші роки необхідно укриття.


Пенісетум Модрі ( Moudry)
Код товара: ДМ-103
Пенісетум Модрі ( Moudry) - багаторічний декоративний кущ, що нагадує маленький фонтан, оскільки має багато темно-пурпурових пухнастих суцвіть. Розміри: висота куща 60-100 см.
120 грн
купити
Пенісетум Карлей Розеа (Karley Rose)
Код товара: ДМ-102
Пенісетум Карлей Розеа - багаторічний трав'янистий кущ, який має неймовірний вигляд не тільки влітку, але й зимою. Чудово прикрашає прибережну зону водойм або просто в клумбу. Завдяки цій рослині Ваш сад стане більш ніжний та вишуканий. Наглядаючи за коливанням квітів під час поривів вітру Ви закохаєтеся в свій сад назажди!
120 грн
купити