Паркові троянди

       Паркові або чагарникові троянди - досить велика група троянд. Представники цієї групи є вищими ніж чайно-гібридні і можуть досягати 2, 5 м у висоту. Ідеально підходять для садів пейзажного стилю, як поодиноко висаджених, так і в поєднанні з іншими трояндами. Цвітуть паркові троянди дуже рясно, переважно один раз. Однак і восени вони не менш привабливі завдяки яскравому забарвленню листя і плодів.
      
Сюди відносяться і канадські паркові троянди, що володіють високою морозостійкістю і виняткова стійкість до хвороб. Не дарма вони впевнено займають своє почесне місце на наших клумбах.

парк2  Троянда Ред Еден Роуз має червоні великі квіти з малиновим відливом, цікавої форми. А потужні сильнорослі пагони в поєднанні з ніжним ароматом квітів роблять сорт особливим. Ця троянда прекрасно підходить для створення яскравого акценту в Вашому саду. Цвітіння повторюється.


парк3   Троянда
Вестерленд. Сорт відрізняється красивим коралово-помаранчевим кольором і безперервним цвітінням. Висота досягає 200 см.

парк4 
Темно-жовтий колір красуні Консуели не дозволить їй бути непоміченою в саду. Вона створить прекрасний і неповторний акцент серед зелені Вашого саду.
А висока стійкість до хвороб сприяє легкому догляду за рослиною.

парк5Абрикосова красуня з хвилястими пелюсточками сорту «Лорд Байрон» - це унікальна прикраса не тільки присадибної території, але навіть величного парку. А багаторазове цвітіння допоможе їй залишатися такою протягом усього літа.