Ожина "Торнфрі"
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:ягідні рослини
Артикул:160-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ожина Торнфрі – пізній безколючковий сорт, який рахується одним із самих популярних. Чому? Ця ожина має дуже десертний та солодкий смак, не характерний для її представників. «Торнфрі» підходить для любителів та для комерційного вирощування.

Форма: кущ (іноді потребує опори).

Розміри: без формування, розростаються до 5-6 м.

Плоди: чорні, легко зриваються, але не обсипаються, солодкі, довжиною від  2 до 4 см, овальні, на одній кисті до 30 штук.

Вага плодів: 5-8 грам.

Урожайність: висока, з одного куща 20-30 кг.

Особливості: немає колючок, потрібно вчасно обрізати, дуже врожайний сорт, краще висаджувати на сонці для того щоб плоди наливались смаком та ароматом.

Новинка
Ожина Блек Меджик
Код товара: СЕ02
Ожина Блек Меджик – американський ремонтантний сорт. Дворічні кущі сорту чорна магія можуть сягати у висоту до 2.5 м. Для цього сорту притаманне одночасне цвітіння, зав’язування плодів та наявність вже спілих ягодів.
Ожина Натчез
Код товара: 90-019
Ожина Натчез – ранній сорт безколючкової ожини, що відрізняється видовженими красивими плодами, як «пальчики». Термін дозрівання: початок достигання припадає на кінець червня.
69 грн
купити
Ожина Карацька чорна
Код товара: 01С-75
Ожина Карацька чорна – чудовий ранній сорт, що відрізняється високою транспортабельністю та великими плодами. Термін дозрівання : середина червня – кінець серпня.