Ожина "Торнфрі"
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:ягідні рослини
Артикул:160-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ожина Торнфрі – пізній безколючковий сорт, який рахується одним із самих популярних. Чому? Ця ожина має дуже десертний та солодкий смак, не характерний для її представників. «Торнфрі» підходить для любителів та для комерційного вирощування.

Форма: кущ (іноді потребує опори).

Розміри: без формування, розростаються до 5-6 м.

Плоди: чорні, легко зриваються, але не обсипаються, солодкі, довжиною від  2 до 4 см, овальні, на одній кисті до 30 штук.

Вага плодів: 5-8 грам.

Урожайність: висока, з одного куща 20-30 кг.

Особливості: немає колючок, потрібно вчасно обрізати, дуже врожайний сорт, краще висаджувати на сонці для того щоб плоди наливались смаком та ароматом.

Ожина Оуачіта
Код товара: 90-023
Ожина Оуачіта – сорт виведений у Арканзаському університеті. Кущ характеризується як без колючковий, сильнорослий з прямостоячими пагонами. Термін дозрівання: початок липня до середини серпня.
69 грн
купити
Ожина Карацька чорна
Код товара: 01С-75
Ожина Карацька чорна – чудовий ранній сорт, що відрізняється високою транспортабельністю та великими плодами. Термін дозрівання : середина червня – кінець серпня.
TOP-продаж
Ожина Честер
Код товара: 90-020
Ожина Честер - головна особливість безколючкового американського сорту є відмінна зимостійкість і високі смакові якості. Переконайтеся самі!
69 грн
купити