Ожина Діто
есть в наличии
85 грн
65 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:01С-77
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 год
задати запитання спеціалісту

Ожина Діто - безколючковий сорт отриманий в результаті схрещування ((Merton Thornless x Eldorado) x Darrow) x Thornfree. У Голландії фермери масово вирощують на плантаціях сорт Діто для реалізації ягід в супермаркетах.

Кущ: прямостоячий, не має шипів. Пагони досягають до 3-х метрів у висоту.

Плоди: досить великі ягоди 20мм * 25мм. Приємні на смак, кисло-солодкі, колір чорний з глянсовою шкіркою. Плодоношення рясне, але розтягнуте.

Особливість: кущ стійкий до хвороб стебель і листя. Морозостійкість висока. Ягоди мають хороший товарний вигляд.

Ожина Оуачіта
Код товара: 90-023
Ожина Оуачіта – сорт виведений у Арканзаському університеті. Кущ характеризується як без колючковий, сильнорослий з прямостоячими пагонами. Термін дозрівання: початок липня до середини серпня.
69 грн
купити
TOP-продаж
Ожина Честер
Код товара: 90-020
Ожина Честер - головна особливість безколючкового американського сорту є відмінна зимостійкість і високі смакові якості. Переконайтеся самі!
69 грн
купити
Ожина Прайм Арк Тревелер
Код товара: 90-123
Ожина «Прайм Арк Тревелер» – пізній дуже морозостійкий сорт американської селекції, який підходить для використання в комерційних цілях, через товарний вигляд та гарну транспортабельність плодів. Ожина ремонтантна, тому плодами можна насолодитися двічі за сезон. «Тревелер» рекомендований для холодних регіонів.