Ожина Дойл
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СЕ04
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ожина Дойл  великий кущ із багатьма гілками. По формі горизонтальний кущ. Пагони довжиною до 4 м. даний сорт без колючок.

Плоди середнього розміру, чорного насиченого кольору. Середня маса ягоди коливається в межах 5-8 г. Ягоди злегка витягнутої форми.

Плоди приваблюють приємним ароматом, приємні на смак, кисло-солодкуваті.

Сорт характеризується тривалим плодоношенням.  В кінці липня рослина починає рясно плодоносити. Врожай можна збирати до середини вересня.

Врожайність  сорту досить висока. За даними фермерів за відповідних погодних умов та вчасного догляду врожай із одного куща може сягати до 50 кг плодів.

Сорт проявляє високу стійкість до хворіб та грибкових захворювань.

Відмінно витримує посушливе літо. Сорт проявляє середню зимостійкість.

Догляд і посадка: під час висадження саджанців обов’язково вносять органічні і мінеральні добрива. Добрива рекомендують змішувати із землею. Враховуючи рясність плодів, а це може бути навіть понад 100 ягід у гроні, для запобігання ламання пагонів рекомендують влаштовувати опори. Для кращого перезимування рослин радять відв’язувати їх від опор, пригинати до землі та вкривати сухим листям.

Новинка
Ожина Блек Меджик
Код товара: СЕ02
Ожина Блек Меджик – американський ремонтантний сорт. Дворічні кущі сорту чорна магія можуть сягати у висоту до 2.5 м. Для цього сорту притаманне одночасне цвітіння, зав’язування плодів та наявність вже спілих ягодів.
Ожина Натчез
Код товара: 90-019
Ожина Натчез – ранній сорт безколючкової ожини, що відрізняється видовженими красивими плодами, як «пальчики». Термін дозрівання: початок достигання припадає на кінець червня.
TOP-продаж
Ожина Чачакська Бестранна
Код товара: 90-520
Ожина Чачакська Бестранна – високоврожайний сорт середнього терміну дозрівання. Кущ сильнорослий, пагони без колючок.
85 грн
купити