Ожина Честер
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-020
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 год
задати запитання спеціалісту

Ожина Честер - головна особливість безколючкового американського сорту є відмінна зимостійкість і високі смакові якості. Переконайтеся самі!

Кущ: напівпрямостоячий, середньорослий. Сичи відсутні. Потужні гілки довжиною від 2-х до 3-х метрів. Розлогі пагони з трійчастим листям.

Квіти: біло-рожеві або білі. Ягоди починають формуватися тільки в перших числах серпня.

Плоди: дозрілі ягоди мають насичений чорний колір. Шкірочка блискуча. Плоди мають форму подовженого конуса. Соковита велика костянка, в довжину 3 см, вага до 8г. Приємні на смак, солодкі з легкою кислинкою.

Дозрівання: пізній сорт. Припадає на третю декаду серпня, плодоношення розтягнутий близько 3х тижнів.

Особливість: сорт Честер високоврожайний, за статистикою з одного гектара вдається зібрати більше 30 тонн ожини. Висока транспортабельність і товарний вигляд.

Ожина Смутстем
Код товара: 160-004
Ожина Смутстем – сорт середньо-пізнього терміну дозрівання, користується великим попитом в Європі за свою високу врожайність та сакові якості ягід. Кущ без колючок що дає змогу вирощувати ожину в саду та з легкістю її збирати. Ягоди дуже корисні оскільки в них містяться багато вітамінів та корисних речовин.
Ожина "Торнфрі"
Код товара: 160-005
Ожина Торнфрі – пізній безколючковий сорт, який рахується одним із самих популярних. Чому? Ця ожина має дуже десертний та солодкий смак, не характерний для її представників. «Торнфрі» підходить для любителів та для комерційного вирощування.
99 грн
купити
Ожина Карацька чорна
Код товара: 01С-75
Ожина Карацька чорна – чудовий ранній сорт, що відрізняється високою транспортабельністю та великими плодами. Термін дозрівання : середина червня – кінець серпня.