Ожина Бжезіна
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-021
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 год
задати запитання спеціалісту

Ожина Бжезіна – cелекційно виведений сорт польським науковцем Я. Данеком у 2012 році. Характерним для нього є гладкі безколючкові пагони.

Квіти білі, зібрані у суцвіття по 10-12 квіток.

Плоди чорного кольору. Ягоди, подібно до інших ожин, з’являються на дворічних пагонах. Вони видовжені, мають конічну форму, та солодкі на смак. Ягоди великі, і маса їх сягає до 10 г. Плоди тверді, тому під час транспортування зберігають товарний вигляд.

Плодоносить на початку липня. Даний сорт дає хороший врожай. З куща можна зібрати його масою близько 8 кг.

Великим плюсом можна вважати високу морозостійкість рослини. Це означає, що на зимує вона чудово і її не потрібно утеплювати.

Догляд і посадка. Висаджувати саджанці слід у підготовлену землю. Із добрив рекомендують застосовувати мінеральні та азотні. Рослина не потребує додаткового обприскування хімічними препаратами, адже є стійкою до захворювань та дрібних шкідників.

Ожина Оуачіта
Код товара: 90-023
Ожина Оуачіта – сорт виведений у Арканзаському університеті. Кущ характеризується як без колючковий, сильнорослий з прямостоячими пагонами. Термін дозрівання: початок липня до середини серпня.
69 грн
купити
Ожина Апачі
Код товара: 90-518
Ожина Апачі – безколючковий пізній сорт, що відрізняється високою врожайністю. Кущ безколючковий з прямостоячими пагонами.
69 грн
купити
Ожина Тріпл Краун
Код товара: 70-002
Ожина Тріпл Краун – сорт ожина Потрійна Корона відповідає своїй назві: великий королівський розмір ягоди, королівський смак та висока королівська урожайність. Виведений у Америці.
85 грн
купити