Ожина Бжезіна
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-021
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 год
задати запитання спеціалісту

Ожина Бжезіна – cелекційно виведений сорт польським науковцем Я. Данеком у 2012 році. Характерним для нього є гладкі безколючкові пагони.

Квіти білі, зібрані у суцвіття по 10-12 квіток.

Плоди чорного кольору. Ягоди, подібно до інших ожин, з’являються на дворічних пагонах. Вони видовжені, мають конічну форму, та солодкі на смак. Ягоди великі, і маса їх сягає до 10 г. Плоди тверді, тому під час транспортування зберігають товарний вигляд.

Плодоносить на початку липня. Даний сорт дає хороший врожай. З куща можна зібрати його масою близько 8 кг.

Великим плюсом можна вважати високу морозостійкість рослини. Це означає, що на зимує вона чудово і її не потрібно утеплювати.

Догляд і посадка. Висаджувати саджанці слід у підготовлену землю. Із добрив рекомендують застосовувати мінеральні та азотні. Рослина не потребує додаткового обприскування хімічними препаратами, адже є стійкою до захворювань та дрібних шкідників.

Ожина "Торнфрі"
Код товара: 160-005
Ожина Торнфрі – пізній безколючковий сорт, який рахується одним із самих популярних. Чому? Ця ожина має дуже десертний та солодкий смак, не характерний для її представників. «Торнфрі» підходить для любителів та для комерційного вирощування.
99 грн
купити
Ожина Блек Сатін
Код товара: 160-002
Ожина Блек Сатін – гарний великий кущ, до 2 м висотою. Хоча пагони сягають до 5 м у довжину, проте під власною вагою вгинаються і стеляться по землі. Гілки міцні і достатньо товсті, уже на другий рік плодоношення можуть досягати до 3 см у товщину.
Ожина Вождь Джозеф
Код товара: 01КС-31
Ожина без колючкова Вождь Джозеф відрізняється високою врожайністю та крупними спокусливими плодами.