Ожина Бжезіна
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-021
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 год
задати запитання спеціалісту

Ожина Бжезіна – cелекційно виведений сорт польським науковцем Я. Данеком у 2012 році. Характерним для нього є гладкі безколючкові пагони.

Квіти білі, зібрані у суцвіття по 10-12 квіток.

Плоди чорного кольору. Ягоди, подібно до інших ожин, з’являються на дворічних пагонах. Вони видовжені, мають конічну форму, та солодкі на смак. Ягоди великі, і маса їх сягає до 10 г. Плоди тверді, тому під час транспортування зберігають товарний вигляд.

Плодоносить на початку липня. Даний сорт дає хороший врожай. З куща можна зібрати його масою близько 8 кг.

Великим плюсом можна вважати високу морозостійкість рослини. Це означає, що на зимує вона чудово і її не потрібно утеплювати.

Догляд і посадка. Висаджувати саджанці слід у підготовлену землю. Із добрив рекомендують застосовувати мінеральні та азотні. Рослина не потребує додаткового обприскування хімічними препаратами, адже є стійкою до захворювань та дрібних шкідників.

Ожина Джамбо
Код товара: 01КС-32
Ожина безколючкова Джамбо – французька новинка ягідного ринку, що відрізняється високою врожайністю.
69 грн
купити
Ожина Натчез
Код товара: 90-019
Ожина Натчез – ранній сорт безколючкової ожини, що відрізняється видовженими красивими плодами, як «пальчики». Термін дозрівання: початок достигання припадає на кінець червня.
69 грн
купити
Новинка
Ожина Дойл
Код товара: СЕ04
Ожина Дойл – великий кущ із багатьма гілками. По формі горизонтальний кущ. Пагони довжиною до 4 м. даний сорт без колючок.