Ожина Блек Сатін
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:160-002
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Ожина Блек Сатін – гарний великий кущ, до 2 м висотою. Хоча пагони сягають до 5 м у довжину, проте під власною вагою вгинаються і стеляться по землі. Гілки міцні і достатньо товсті, уже на другий рік плодоношення можуть досягати до 3 см у товщину.

Даний сорт відрізняється відсутністю колючок. Плодоносить крупними чорними ягодами. Вага плодів коливається в межах від 4 до 8 грам. Плоди (збірні кістянки) зібрані у так звані грона. Спіла ягода має солодкувато-кислий смак. Даний кущ дає багатий врожай, з одного куща можна зібрати до 13-15 кг ягодів.

Стійка до шкідників.

Плоди сорту характеризується великою місткістю вітаміну С. широко використовується в народній медицині.

Посадка та догляд. Висаджувати тільки після зникнення загрози заморозків. Ожина любить добре освітлені ділянки. До ґрунтів не вибаглива, але і органічні добрива не помішають.  В перші дні пересадки потребують гарного поливу (понад 4 л на кущ щодня). При висадженні кількох кущів рекомендується витримувати між ними відстань у 2.5-3.5 м. При  проведенні догляду (особливо при обрізці пагонів) за даною ожиною, слід пам’ятати, що їй притаманні два види пагонів: однорічні – які набирають сили і тільки розвиваються, та дворічні – що вже плодоносять і того ж року почнуть відмирати. Зелені пагони дозволяється зрізати не більше третини їх довжини. Обрізку радять проводити весною. На зиму кущі бажано накривати шаром листя або соломи (при наявності можна використовувати торф). 

Ожина Вождь Джозеф
Код товара: 01КС-31
Ожина без колючкова Вождь Джозеф відрізняється високою врожайністю та крупними спокусливими плодами.
Ожина Бжезіна
Код товара: 90-021
Ожина Бжезіна – cелекційно виведений сорт польським науковцем Я. Данеком у 2012 році. Характерним для нього є гладкі безколючкові пагони.
69 грн
купити
Ожина Навахо
Код товара: 01С-76
Ожина Навахо – прекрасний сорт безколючкової ожини, що відрізняється довгим періодом зберігання у свіжому вигляді. Термін дозрівання: з 15 липня до 1 вересня.
69 грн
купити