Ожина Блек Меджик
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СЕ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ожина Блек Меджик – американський ремонтантний сорт.

Дворічні кущі сорту чорна магія можуть  сягати у висоту до 2.5 м. Для цього сорту притаманне одночасне цвітіння, зав’язування плодів та наявність вже спілих ягодів.

Цю ожину із впевненістю можна назвати одним із найсоковитіших та солодкоплідним сортом.

Із серйозних переваг сорту: плодоносить рясно і декілька разів на вегетаційний період спостерігається масова врожайність. Перші плоди достигають вже в місяці червні.

Плоди темно-фіолетові, майже чорні. Ніжні на смак та дуже солодкі.             

Ягоди великі, трішки видовжені, високих смакових якостей. Маса однієї сягає понад 15 г.

Посадка і догляд. Саджанці ожини висаджують на відкритому освітленому місці. На дно садильної ями можна висипати суміш ґрунту і суперфосфату. В перший місяць вибаглива до поливу. Із доглядів за рослиною популярним є розпушування ґрунту навколо неї, а також прополювання.

Обрізування куща можна проводити двічі на рік. Перший весною: тоді кущі підрізають до зросту людини для зручності збору врожаю, а внутрішні пагони вкорочують на 15-20 см. Другий восени: уже після припинення плодоношення, тоді всі молоді гілки обрізають до рівня ґрунту.

При правильній посадці та вчасних доглядах врожай можна отримати вже на другий рік після садіння. При висаджуванні кущів в ряди, то відстань між кущами має становити не менше 2 м.

Новинка
Ожина Блек Меджик
Код товара: СЕ02
Ожина Блек Меджик – американський ремонтантний сорт. Дворічні кущі сорту чорна магія можуть сягати у висоту до 2.5 м. Для цього сорту притаманне одночасне цвітіння, зав’язування плодів та наявність вже спілих ягодів.
Ожина Полар
Код товара: 90-018
Ожина Полар – сама назва говорить нам про польське походження. Виведений у 2008 році.
69 грн
купити
Ожина Діто
Код товара: 01С-77
Ожина Діто - безколючковий сорт отриманий в результаті схрещування ((Merton Thornless x Eldorado) x Darrow) x Thornfree. У Голландії фермери масово вирощують на плантаціях сорт Діто для реалізації ягід в супермаркетах.
85 грн
65 грн
купити