Ожина Блек Меджик
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СЕ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ожина Блек Меджик – американський ремонтантний сорт.

Дворічні кущі сорту чорна магія можуть  сягати у висоту до 2.5 м. Для цього сорту притаманне одночасне цвітіння, зав’язування плодів та наявність вже спілих ягодів.

Цю ожину із впевненістю можна назвати одним із найсоковитіших та солодкоплідним сортом.

Із серйозних переваг сорту: плодоносить рясно і декілька разів на вегетаційний період спостерігається масова врожайність. Перші плоди достигають вже в місяці червні.

Плоди темно-фіолетові, майже чорні. Ніжні на смак та дуже солодкі.             

Ягоди великі, трішки видовжені, високих смакових якостей. Маса однієї сягає понад 15 г.

Посадка і догляд. Саджанці ожини висаджують на відкритому освітленому місці. На дно садильної ями можна висипати суміш ґрунту і суперфосфату. В перший місяць вибаглива до поливу. Із доглядів за рослиною популярним є розпушування ґрунту навколо неї, а також прополювання.

Обрізування куща можна проводити двічі на рік. Перший весною: тоді кущі підрізають до зросту людини для зручності збору врожаю, а внутрішні пагони вкорочують на 15-20 см. Другий восени: уже після припинення плодоношення, тоді всі молоді гілки обрізають до рівня ґрунту.

При правильній посадці та вчасних доглядах врожай можна отримати вже на другий рік після садіння. При висаджуванні кущів в ряди, то відстань між кущами має становити не менше 2 м.

Ожина Прайм Арк Тревелер
Код товара: 90-123
Ожина «Прайм Арк Тревелер» – пізній дуже морозостійкий сорт американської селекції, який підходить для використання в комерційних цілях, через товарний вигляд та гарну транспортабельність плодів. Ожина ремонтантна, тому плодами можна насолодитися двічі за сезон. «Тревелер» рекомендований для холодних регіонів.
Ожина Навахо
Код товара: 01С-76
Ожина Навахо – прекрасний сорт безколючкової ожини, що відрізняється довгим періодом зберігання у свіжому вигляді. Термін дозрівання: з 15 липня до 1 вересня.
69 грн
купити
Ожина Карацька чорна
Код товара: 01С-75
Ожина Карацька чорна – чудовий ранній сорт, що відрізняється високою транспортабельністю та великими плодами. Термін дозрівання : середина червня – кінець серпня.