Осіннє добриво універсальне, без азоту (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-002
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво осіннє універсальне, без азоту 1,2 кг (гранульоване) - багатокомпонентне добриво із спеціально підібраним складом, який не містить азот. Завдяки відсутності азоту не порушується спокій рослин і вони краще готуються до зимового періоду. Добриво рекомендується для підгодівлі листяних і хвойних чагарників і дерев, а також для трави та ін.

Упаковка: 1,2 кг.

Склад: PK- 13-27
            Оксид фосфору (P2O5) 13%,
            Оксид калію (K2O) 27%

Норми застосування: одноразово, в період з вересня до появи перших заморозків. Рівномірно розсипати навколо рослин і, по можливості перемішати з грунтом, 25г- 1 м 2.

Доломітна мука
Код товара: ДМ42
Доломітна мука ― супер добриво, це реаніматор газонів, розсади та плодових дерев. Необхідний помічник кожного садівника.
72 грн
купити
Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
Код товара: 210-003
Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.
199 грн
купити
Добриво для листової підкормки "Спідфол Аміно"
Код товара: 12-01
Добриво «Спідфол Аміно» - концентроване добриво для листової підкормки, застосовується для зниження негативної дії зовнішніх факторів, забезпечує рослину збалансованими поживними речовинами.
31 грн
купити