Осіннє добриво для газонів і декоративних трав (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво для газонів (гранульоване) призначене для повноцінного харчування газонних трав. Гранульоване добриво із спеціально підібраним складом у вигляді азоту, фосфору, магнію та мікроелементів, забезпечують оптимальний, рівномірне зростання трави, а також чудовий зовнішній вигляд і насичений колір. 

Упаковка: 1,2 кг.

Склад: NPK- 20-5-9,4;
             Азот (N) загальний 20%,
             Оксид фосфору (P2O5) 5%,
             Оксид калію (K2O) 9,4%
              + Магній (Mg);
              + мікроелементи.


Норми застосування: з ранньої весни і до осені (навесні, на початку літа і в кінці літа). Розсипати добриво рівномірним шаром по поверхні газонної трави. Не застосовувати препарат по мокрій траві. Середньо добові норми витрат 20-30 г- 1 м2, або 1 кг -50 м2.

Добриво "Діаммофоска"
Код товара: АБ-101
«Діаммофоска» – добриво осіннього використання, яке має найбільший вміст основних поживних речовин. Комплексне, гранульоване азотно-фосфорне калійне мінеральне добриво. В своєму складі має основні речовини, які необхідні рослинам – азот, фосфор, калій, бор, цинк, мідь, марганець, залізо та інші.
Коктейль мікроелементів і монохелатів "Brexil Сombi+"
Код товара: 12-02
Добриво "Brexil Сombi+" – коктейль мікроелементів і монохелатів, застосовують для культур, що ростуть на лужних ґрунтах, страждають недостачею мікроелементів, особливо заліза.
Біостимулятор подолання стресових явищ у рослин "MEGAFOL+"
Код товара: 12-07
Добриво "MEGAFOL+"- біостимулятор подолання стресових явищ у рослин – заморозки, посуха, град, висока температура та інші.
23 грн
купити