Осіннє добриво для газонів і декоративних трав (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво для газонів (гранульоване) призначене для повноцінного харчування газонних трав. Гранульоване добриво із спеціально підібраним складом у вигляді азоту, фосфору, магнію та мікроелементів, забезпечують оптимальний, рівномірне зростання трави, а також чудовий зовнішній вигляд і насичений колір. 

Упаковка: 1,2 кг.

Склад: NPK- 20-5-9,4;
             Азот (N) загальний 20%,
             Оксид фосфору (P2O5) 5%,
             Оксид калію (K2O) 9,4%
              + Магній (Mg);
              + мікроелементи.


Норми застосування: з ранньої весни і до осені (навесні, на початку літа і в кінці літа). Розсипати добриво рівномірним шаром по поверхні газонної трави. Не застосовувати препарат по мокрій траві. Середньо добові норми витрат 20-30 г- 1 м2, або 1 кг -50 м2.

Біостимулятор подолання стресових явищ у рослин "MEGAFOL+"
Код товара: 12-07
Добриво "MEGAFOL+"- біостимулятор подолання стресових явищ у рослин – заморозки, посуха, град, висока температура та інші.
23 грн
купити
Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
Код товара: 210-003
Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.
199 грн
купити
Добриво для кореневого живлення "MKP Haifa PLUS"
Код товара: 12-03
"MKP Haifa PLUS – добриво для кореневого живлення, в якому мікроелементи підібрані у пропорції та співвідношенні для українських грунтів.
18 грн
купити