Осіннє добриво для газонів і декоративних трав (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво для газонів (гранульоване) призначене для повноцінного харчування газонних трав. Гранульоване добриво із спеціально підібраним складом у вигляді азоту, фосфору, магнію та мікроелементів, забезпечують оптимальний, рівномірне зростання трави, а також чудовий зовнішній вигляд і насичений колір. 

Упаковка: 1,2 кг.

Склад: NPK- 20-5-9,4;
             Азот (N) загальний 20%,
             Оксид фосфору (P2O5) 5%,
             Оксид калію (K2O) 9,4%
              + Магній (Mg);
              + мікроелементи.


Норми застосування: з ранньої весни і до осені (навесні, на початку літа і в кінці літа). Розсипати добриво рівномірним шаром по поверхні газонної трави. Не застосовувати препарат по мокрій траві. Середньо добові норми витрат 20-30 г- 1 м2, або 1 кг -50 м2.

Розасоль EVEN
Код товара: АБ62
Розасоль EVEN - це ціла палітра розчинних у воді добрив, необхідних для листових підгодівель. Добриво бельгійського виробництва володіє всім необхідним набором макро- і мікроелементів, що повністю відповідає потребам різних сільськогосподарських культур.
Натуральне добриво "Гуміно"
Код товара: 24-001
Добриво «Гуміно» - інноваційне натуральне органічне добриво допоможе покращити урожайність на різних ґрунтах та теплицях.
Добриво для троянд та інших садових квітів (Агріколь)
Код товара: 210-004
Добриво для троянд (гранульоване) - спеціальне, багатокомпонентне, гранульоване добриво призначене для всіх видів троянд. Забезпечує правильний ріст і розвиток троянд, надаючи їм рясне цвітіння та яскравого кольору квіти.
199 грн
купити