Осіннє добриво для газонів і декоративних трав (Агріколь)
есть в наличии
199 грн
в избранное купити
Тип:добриво
Артикул:210-005
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1,2 кг.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво для газонів (гранульоване) призначене для повноцінного харчування газонних трав. Гранульоване добриво із спеціально підібраним складом у вигляді азоту, фосфору, магнію та мікроелементів, забезпечують оптимальний, рівномірне зростання трави, а також чудовий зовнішній вигляд і насичений колір. 

Упаковка: 1,2 кг.

Склад: NPK- 20-5-9,4;
             Азот (N) загальний 20%,
             Оксид фосфору (P2O5) 5%,
             Оксид калію (K2O) 9,4%
              + Магній (Mg);
              + мікроелементи.


Норми застосування: з ранньої весни і до осені (навесні, на початку літа і в кінці літа). Розсипати добриво рівномірним шаром по поверхні газонної трави. Не застосовувати препарат по мокрій траві. Середньо добові норми витрат 20-30 г- 1 м2, або 1 кг -50 м2.

Доломітна мука
Код товара: ДМ42
Доломітна мука ― супер добриво, це реаніматор газонів, розсади та плодових дерев. Необхідний помічник кожного садівника.
72 грн
купити
Добриво "Газон" (весна-літо) "Гомельхим" Белорусь
Код товара: АБ-102
"Газон" (весна - літо) "Гомельхим" Белорусь – добриво незамінне при закладці та поукісному підживлення. Щоб потім не мати проблем з бур’янами на газоні, краще подбати про це при закладанні.
Добриво для листової підкормки "Спідфол Аміно"
Код товара: 12-01
Добриво «Спідфол Аміно» - концентроване добриво для листової підкормки, застосовується для зниження негативної дії зовнішніх факторів, забезпечує рослину збалансованими поживними речовинами.
31 грн
купити