Орегано
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:120-508
Латинское название:Origanum vulgare
Размер:10-20 см
Контейнер:р 9 .
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Орегано - це всім нам відома "материнка", але так як багато кулінарних страв до нас приходить з-за кордону назва "орегано" перекочувала до нас. Використовують для вирощування в грунті, або створити міні-город на підвіконні. Зараз часто використовується для створення природнього стилю, в поєднанні з тисячолистниками, злаками та іншими багаторічниками.

Розміри: у висоту сягає від 10 до 80 см.

Листя: округлі, з загостренним кінчиком, зеленого кольору.

Квіти: зібрані в суцвіття, білого кольору.

Особливості: висока морозостійкість та посухостійкість, надає перевагу сонячним ділянкам, невибаглива у догляді.

 

 

Меліса лікарська
Код товара: 120-405
Меліса – багаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.
Орегано "Ауреа"
Код товара: 120-020
Орегано (душица) «Ауреа» – багаторічник, з чудовими яскраво-жовтими листками, який всім знайомий як приправа. Навіщо купувати цю запашну приправу, якщо можна просто вийти до себе у садок або підійти до підвіконня на кухні і зірвати там свіженькі листочки.
Лаванда вузьколиста "Hidcote" 2л
Код товара: 150-05
Лаванда вузьколиста "Hidcote" – це багаторічний вічнозелений напівкущ, що рясно цвіте квітами синьо-фіолетового кольору. Рахується одним із найпопулярніших сортів у світі, що цвіте протягом усього літа.
79 грн
купити