Орегано
есть в наличии
59 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:120-508
Латинское название:Origanum vulgare
Размер:10-20 см
Контейнер:р 9 .
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Орегано - це всім нам відома "материнка", але так як багато кулінарних страв до нас приходить з-за кордону назва "орегано" перекочувала до нас. Використовують для вирощування в грунті, або створити міні-город на підвіконні. Зараз часто використовується для створення природнього стилю, в поєднанні з тисячолистниками, злаками та іншими багаторічниками.

Розміри: у висоту сягає від 10 до 80 см.

Листя: округлі, з загостренним кінчиком, зеленого кольору.

Квіти: зібрані в суцвіття, білого кольору.

Особливості: висока морозостійкість та посухостійкість, надає перевагу сонячним ділянкам, невибаглива у догляді.

 

 

Меліса лікарська
Код товара: 120-405
Меліса – багаторічна лікарська рослина з приємним лимонним ароматом, яка має цілий ряд корисних речовин. Трава меліси активно культивується у промислових цілях, висаджується на присадибних ділянках з лікарською та декоративною метою.
Чебрець (тимьян) ''Fredo''
Код товара: 120-011
Чебрець лимонний – як Ви вже здогадались, свою назву рослинка отримала за рахунок ароматного запаху, що нагадує лимон. Крім того, за свій цікавий колір цей сорт використовується в ландшафтному дизайні. Тому крім пряної трави, Ви зможете прикрасити Вашу клумбу або сад
59 грн
купити
Душевик котовниковий
Код товара: 120-420
Душевик котовниковий – нова пряно-ароматична трава, що має виражений м"ятно-мелісовий запах з легкими нотками орегано. Широко використовується у кулінарії (особливо в італійській кухні). З листочками цієї пряної трави виходить дуже ароматний та насичений чай.