Очиток видний "Аutumn Joy"
Немає в наявності
115 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:120-518
Латинское название:Sedum spectabile
Размер:20-40 см
Контейнер:C 1.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Очиток видний "Аutumn Joy" - самий популярний багаторічник, який часто висаджують в себе на присадибних ділянках. Ландшафтні дизайнери також не нехтують і часто використовують очиток в своїх роботах. Найбільш ефектно виглядає в масових висадках.

Розміри: у висоту до 50 см, а діаметр до 40 см.

Листя: зеленого кольору, соковиті, щільні, мають форму овалу.

Квіти: зібрані в суцвіття, малинового кольору, вкривають весь кущик.

Період цвітіння: з середини літа і аж до морозів.

Плоди: коробочки з насінням, дозрівають у вересні.

Особливості: висока зимостійкість, краще росте на сонці, виносить напівтінь, надає перевагу гарно дренованим та вологим грунтам, але здатний рости на бідних грунтах.

 

 

Очиток Меріда
Код товара: 120-519
Очиток Меріда – досить відомий очиток, що так давно користується популярністю. Цікавий своїм насиченим та масивним цвітінням.
Очиток камчатський
Код товара: 120-001
Очиток камчатський – ґрунтопокривний багаторічник, який створює собою невисокий килим. Взимку багаторічник відмирає, але вже весною відростають нові та красиві пагони. Найгарніший вигляд має в період цвітіння, коли насичено-жовті квіточки прикрашають блискуче зелене листя.
99 грн
купити
Очиток "Ксенокс"
Код товара: 120-009
Очиток «Ксенокс» – один із самих оригінальних багаторічників, який вивели в 2005 році. Цікавий своїми соковитими листочками та рожевими суцвіттями. На протязі сезону листки змінюють свій колір від світлого до темного зеленого або фіолетового відтінків. Ідеально поєднується з декоративними травами.
51 грн
купити