Очиток Меріда
Немає в наявності
100 грн
в избранное
Тип:багаторічник
Артикул:120-519
Латинское название:
Размер:
Контейнер:1 л .
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Очиток Меріда – досить відомий очиток, що так давно користується популярністю. Цікавий своїм насиченим та масивним цвітінням.

Розміри: низькорослий кущ 15-20 см, пагони легко стеляться по землі.

Листя: сизо-зеленого кольору з легкими зазубринками на кінці.

Період цвітіння: починачеться в середині липня і триває до пізньої осені.  Густо вкривається яскраво рожевими шапками з квітів.

Особливості: легко переносить засушливі періоди, може рости на різних типах грунтів. Буде приваблювати бджіл до вашого саду.

Очиток "Ксенокс"
Код товара: 120-009
Очиток «Ксенокс» – один із самих оригінальних багаторічників, який вивели в 2005 році. Цікавий своїми соковитими листочками та рожевими суцвіттями. На протязі сезону листки змінюють свій колір від світлого до темного зеленого або фіолетового відтінків. Ідеально поєднується з декоративними травами.
51 грн
купити
Очиток компактний
Код товара: СС-153
Очиток компактний – багаторічник, який приїхав до нас родом з Мексики. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину для альпійських гірок, в кам’янистих садах та для створення клумб.
Очиток видний "Аutumn Joy"
Код товара: 120-518
Очиток видний "Аutumn Joy" - самий популярний багаторічник, який часто висаджують в себе на присадибних ділянках. Ландшафтні дизайнери також не нехтують і часто використовують очиток в своїх роботах. Найбільш ефектно виглядає в масових висадках.