Очиток "Ксенокс"
есть в наличии
115 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:120-009
Латинское название:Sedum telephium
Размер:
Контейнер:С 1 .
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Очиток «Ксенокс» – один із самих оригінальних багаторічників, який вивели в 2005 році. Цікавий своїми  соковитими листочками та рожевими суцвіттями. На протязі сезону листки змінюють свій колір від світлого до темного зеленого або фіолетового відтінків. Ідеально поєднується з декоративними травами.

Розміри: висота від 30 до 50 см, в ширину 40-50 см.

Листя: блискуче, має продовгувату форму.

Квіти: зібрані в суцвіття, великі, темно-рожевого кольору.

Період цвітіння: з серпня і аж до морозів.

Особливості: легкий у вирощуванні, легко переносить посуху, тому стане чудовим варіантом для тих хто не може постійно слідкувати за поливом. Морозостійкість до – 35 С.

Очиток Меріда
Код товара: 120-519
Очиток Меріда – досить відомий очиток, що так давно користується популярністю. Цікавий своїм насиченим та масивним цвітінням.
Очиток камчатський
Код товара: 120-001
Очиток камчатський – ґрунтопокривний багаторічник, який створює собою невисокий килим. Взимку багаторічник відмирає, але вже весною відростають нові та красиві пагони. Найгарніший вигляд має в період цвітіння, коли насичено-жовті квіточки прикрашають блискуче зелене листя.
99 грн
купити
Очиток компактний
Код товара: СС-153
Очиток компактний – багаторічник, який приїхав до нас родом з Мексики. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину для альпійських гірок, в кам’янистих садах та для створення клумб.