Очиток камчатський
есть в наличии
35 грн
в избранное купити
Тип:багаторічники
Артикул:120-001
Латинское название:Sedum kamtschaticum
Размер:10-20 см
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Очиток камчатський – ґрунтопокривний багаторічник, який створює собою невисокий килим. Взимку багаторічник відмирає, але вже весною відростають нові та красиві пагони. Найгарніший вигляд має в період цвітіння, коли насичено-жовті квіточки прикрашають блискуче зелене листя.

Розміри: виростають у висоту 15-20 см.

Листя: темно-зелене, продовгувате, блискуче.

Квіти: жовтого кольору, невеликі, додають шарму всій рослині.

Період цвітіння: червень місяць.

Особливості: не вибагливий до умов вирощування, сонце/напівтінь, надає перевагу вологим ґрунтам, гарно зимує на території України.

Очиток "Ксенокс"
Код товара: 120-009
Очиток «Ксенокс» – один із самих оригінальних багаторічників, який вивели в 2005 році. Цікавий своїми соковитими листочками та рожевими суцвіттями. На протязі сезону листки змінюють свій колір від світлого до темного зеленого або фіолетового відтінків. Ідеально поєднується з декоративними травами.
59 грн
купити
Очиток компактний
Код товара: СС-153
Очиток компактний – багаторічник, який приїхав до нас родом з Мексики. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину для альпійських гірок, в кам’янистих садах та для створення клумб.
Очиток їдкий
Код товара: МЦ-002
Очиток їдкий – багаторічна трав’яниста рослина, яка є, в першу чергу, дуже декоративною, а по-друге є чудовим медоносом. Очитки найчастіше використовують в кам’янистих садах та на альпійських гірках, їм не потрібно багато землі та особливих умов.
55 грн
купити