Очиток камчатський
есть в наличии
99 грн
в избранное купити
Тип:багаторічники
Артикул:120-001
Латинское название:Sedum kamtschaticum
Размер:10-20 см
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Очиток камчатський – ґрунтопокривний багаторічник, який створює собою невисокий килим. Взимку багаторічник відмирає, але вже весною відростають нові та красиві пагони. Найгарніший вигляд має в період цвітіння, коли насичено-жовті квіточки прикрашають блискуче зелене листя.

Розміри: виростають у висоту 15-20 см.

Листя: темно-зелене, продовгувате, блискуче.

Квіти: жовтого кольору, невеликі, додають шарму всій рослині.

Період цвітіння: червень місяць.

Особливості: не вибагливий до умов вирощування, сонце/напівтінь, надає перевагу вологим ґрунтам, гарно зимує на території України.

Очиток їдкий
Код товара: МЦ-002
Очиток їдкий – багаторічна трав’яниста рослина, яка є, в першу чергу, дуже декоративною, а по-друге є чудовим медоносом. Очитки найчастіше використовують в кам’янистих садах та на альпійських гірках, їм не потрібно багато землі та особливих умов.
55 грн
купити
Очиток Меріда
Код товара: 120-519
Очиток Меріда – досить відомий очиток, що так давно користується популярністю. Цікавий своїм насиченим та масивним цвітінням.
Очиток видний "Аutumn Joy"
Код товара: 120-518
Очиток видний "Аutumn Joy" - самий популярний багаторічник, який часто висаджують в себе на присадибних ділянках. Ландшафтні дизайнери також не нехтують і часто використовують очиток в своїх роботах. Найбільш ефектно виглядає в масових висадках.