Очиток їдкий
есть в наличии
55 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:МЦ-002
Латинское название:Sedum acre
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Очиток їдкий –   багаторічна трав’яниста рослина, яка є, в першу чергу, дуже декоративною, а по-друге є чудовим медоносом. Очитки найчастіше використовують в кам’янистих садах та на альпійських гірках, їм не потрібно багато землі та особливих умов.

Розміри: у висоту 5-15 см, розростається килимом.

Листя: м’ясисте, дрібне, ззовні нагадують зірки, яскраві, жовто-зелених відтінків.

Квіти: жовті суцвіття на довгих квітконосах.

Період цвітіння: травень-червень.

Особливості: може рости у будь-якій місцевості, використовують в лікувальних цілях під час цвітіння, невибаглива у догляді.

Очиток "Ксенокс"
Код товара: 120-009
Очиток «Ксенокс» – один із самих оригінальних багаторічників, який вивели в 2005 році. Цікавий своїми соковитими листочками та рожевими суцвіттями. На протязі сезону листки змінюють свій колір від світлого до темного зеленого або фіолетового відтінків. Ідеально поєднується з декоративними травами.
59 грн
купити
Очиток компактний
Код товара: СС-153
Очиток компактний – багаторічник, який приїхав до нас родом з Мексики. Найчастіше використовують як ґрунтопокривну рослину для альпійських гірок, в кам’янистих садах та для створення клумб.
Очиток камчатський
Код товара: 120-001
Очиток камчатський – ґрунтопокривний багаторічник, який створює собою невисокий килим. Взимку багаторічник відмирає, але вже весною відростають нові та красиві пагони. Найгарніший вигляд має в період цвітіння, коли насичено-жовті квіточки прикрашають блискуче зелене листя.
35 грн
купити