Очиток їдкий
есть в наличии
55 грн
в избранное купити
Тип:багаторічник
Артикул:МЦ-002
Латинское название:Sedum acre
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Очиток їдкий –   багаторічна трав’яниста рослина, яка є, в першу чергу, дуже декоративною, а по-друге є чудовим медоносом. Очитки найчастіше використовують в кам’янистих садах та на альпійських гірках, їм не потрібно багато землі та особливих умов.

Розміри: у висоту 5-15 см, розростається килимом.

Листя: м’ясисте, дрібне, ззовні нагадують зірки, яскраві, жовто-зелених відтінків.

Квіти: жовті суцвіття на довгих квітконосах.

Період цвітіння: травень-червень.

Особливості: може рости у будь-якій місцевості, використовують в лікувальних цілях під час цвітіння, невибаглива у догляді.

Очиток "Ксенокс"
Код товара: 120-009
Очиток «Ксенокс» – один із самих оригінальних багаторічників, який вивели в 2005 році. Цікавий своїми соковитими листочками та рожевими суцвіттями. На протязі сезону листки змінюють свій колір від світлого до темного зеленого або фіолетового відтінків. Ідеально поєднується з декоративними травами.
115 грн
купити
Очиток Меріда
Код товара: 120-519
Очиток Меріда – досить відомий очиток, що так давно користується популярністю. Цікавий своїм насиченим та масивним цвітінням.
Очиток їдкий
Код товара: МЦ-002
Очиток їдкий – багаторічна трав’яниста рослина, яка є, в першу чергу, дуже декоративною, а по-друге є чудовим медоносом. Очитки найчастіше використовують в кам’янистих садах та на альпійських гірках, їм не потрібно багато землі та особливих умов.
55 грн
купити