Обліпиха Leikora (жіноча)
Немає в наявності
160 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СОБ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Обліпиха Leikora (жіноча) —  невелике деревце чи чагарник німецького походження, висотою 2-4 м. Форма крони еліптична, трішки розкидиста.

Час дозрівання: середина вересня- жовтень.

Плоди:  ягоди рясно вкривають гілки. Вони досить великі, овальної форми, темно-оранжевого забарвлення, блискучі. М’якоть жовтувата і соковита. На смак плоди кислі. На гілках тримаються дуже довго. Ягоди мають великий вміст вітаміну С(в 4 рази більше, ніж у смородини).

Особливості: зимостійка, стійка до хвороб, дуже врожайна. Необхідний запилювач. Цей сорт обліпихи використовують як для отримання корисних плодів, так і для озеленення.

Обліпиха жіноча Либідь
Код товара: 160-012
Обліпиха Либідь (жін.) – ранній сорт. Одна з найцінніших ягід, що перевершує майже всі ягоди за вмістом корисних речовин та вітамінів.
165 грн
купити
Обліпиха Leikora (жіноча)
Код товара: СОБ01
Обліпиха Leikora (жіноча) — невелике деревце чи чагарник німецького походження, висотою 2-4 м. Форма крони еліптична, трішки розкидиста.
Обліпиха чоловіча Адам (запилювач)
Код товара: 160-011
Обліпиха чоловіча Адам (запилювач) – кущ, що має висоту 3,5-4 м. Обліпиха чоловіча має на пагонах невеличкі колючки. Вона цвіте, проте не утворює плодів. Така рослина слугує для опилення жіночих особин обліпихи.
165 грн
купити