Тип
Вік
Цена
160 грн
199 грн
Обліпиха чоловіча Адам (запилювач)
Код товара: 160-011
Обліпиха чоловіча Адам (запилювач) – кущ, що має висоту 3,5-4 м. Обліпиха чоловіча має на пагонах невеличкі колючки. Вона цвіте, проте не утворює плодів. Така рослина слугує для опилення жіночих особин обліпихи.
160 грн
купити
Обліпиха Leikora (жіноча)
Код товара: СОБ01
Обліпиха Leikora (жіноча) — невелике деревце чи чагарник німецького походження, висотою 2-4 м. Форма крони еліптична, трішки розкидиста.
160 грн
купити
Обліпиха жіноча Либідь
Код товара: 160-012
Обліпиха Либідь (жін.) – ранній сорт. Одна з найцінніших ягід, що перевершує майже всі ягоди за вмістом корисних речовин та вітамінів.
199 грн
купити

Ягоди обліпихи

  Ягоди обліпихи є джерелом вітамінів та мікроелементів, вживання обліпихи забезпечує добову норму усіх необхідних вітамінів. З ягід обліпихи роблять варення, сік, смачні настоянки. Діти полюблять ароматні чаї з ягід обліпихи. Проте головна цінність обліпихи – це її олія, що рахується цілющою.

Саджанці обліпихи

  Для отримання високих врожаїв ягід обліпихи необхідно висаджувати чоловічі і жіночі сорти, оскільки плодоносять тільки жіночі. На 1 саджанець чоловічої обліпихи можна висаджувати 3-5 жіночих особин. У нашому каталозі на сайті zeleno.in.ua представлені жіночі саджанці обліпихи: Лейкора ‘Leikora’ та Либідь. Також обліпиха чоловіча Адам (запилювач).

Купити саджанці обліпихи в Києві

  Якщо ви все частіше задаєтесь питанням де купити саджанці обліпихи, то можете завітати в наш садовий центр "Зелено". Наші спеціалісти допоможуть підібрати саджанці обліпихи та дати характеристики по догляду та посадці саджанців.

  За детальною інформацією звертайтесь за телефоном:

   (097) 698-85-64

   (063) 974-42-21

   (099) 538-94-02