Нейлія Affinis
Немає в наявності
98 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СН01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Нейлія Affinis— невеликий красивий кущ, висотою до 2 м, з чудовими червонуватими пагонами.

Листки: серцеподібної форми, світло-зелені, із зубчастими краями, добре виражені жилки.

Квіти: нестандартної форми, забарвленя у них темно-рожеве. Квітки зібрані в суцвіття, довжиною до 10 см. цвіте від травня по червень.

Поради щодо догляду та вирощування: це невибаглива до умов рослина. Чудово себе почуває на соняних ділянках та напівтіні. Для кращого цвітіння рослину можна підживлювати мінеральними добривами.

Itea virginica Henry's Carnet
Код товара: 01КС-97
Itea virginica Henry's Carnet – листяний, прямостоячий, округлий чагарник. Гарно адаптується до затінення. Віддає перевагу вологим добре дренованим ґрунтам. Особливо ароматні дрібні білі квіти, що вкривають звисаючі гілки. Цвіте восени до початку літа. Листя міняє свій колір осінню, довго тримається на рослині.
Леспедеца Thunbergii
Код товара: 01КС-103
Леспедеца Thunbergii –невеликий за розмірами декоративний чагарник. Гілки спершу ростуть вгору, а потім злегка відхиляються утворюючи дуги. Листя загострені, розташування почергове, темно-зелені. Квіти розові з пурпурним відтінком. Відношення до світла – світлолюбна. До ґрунтів не вибаглива. Рослина схильна до підмерзань, тому потребує вкриття.
Пієріс японський "Варієгата"
Код товара: СС-154
Пієріс японський variagata – цікавий та досить оригінальний кущ з цієї родини. Його особливістю є темно-зелене листя з білими краями. На осінь ці листки стають бронзово-червоного відтінку.
220 грн
155 грн
купити