Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
0 грн
Нектарин колоновидний (схожий на Редхевен)
Код товара: 100-106
Нектарин колоновидний – пізній гібридний сорт, схожий на лисий персик. Цінується за смачні, солодкі плоди та компактні розміри, що ідеально підходить для маленьких ділянок.

Нектарин колоновидний

    Нектарин колоновидний – карликовий сорт, який виростає невеликим та зовсім відрізняється від звичайних плодових дерев. Колоновидний нектарин та колоновидний персик не є вже екзотикою. Всі хочуть купити нектарин колоновидний через те, що він не займає багато місця, дуже декоративний та з нього легко збирати плоди.

Посадка колоновидного нектарину

   Для посадки колоновидного нектарину потрібно купити саджанець найкраще підійдуть одно- або дворічні саджанці, які краще приживаються і скоріше укорінюються. Колоновидні дерева використовують не лише для плодів, але і в ландшафтному дизайні.

Купити саджанці нектарина колоновидного

  Колоновидний нектарин саджанець купити який можна в садовому центрі «Зелено» або замовити на сайті zeleno.in.ua. Перед тим як купити колоновидний нектарин треба визначитися з сортом (наприклад нектарин колоновидний Роман). Саджанець колоновидного нектарину має іншу форму крони, має короткі гілочки на яких звисають плоди.