Нектарин Фантазія
есть в наличии
110 грн
99 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:100-003
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Нектарин Фантазія - один з найбільш соковитих і смачних нектаринів у всесвітній селекції. Сорт виведений в результаті робіт зі схрещування сортів Gоld Кінг і Rеd Кінг в університеті Каліфорнії. 

Термін дозрівання: пізній термін дозрівання (до кінця серпня). 

Плоди: при повному дозріванні плоди нектарина мають насичений, багатий аромат. Розміри плодів нектарина Фантазія досягають від середньої до дуже великої величини - 160-200 грам. Приваблива шкірка жовта з темно-червоним рум'янцем. М'якоть щільна, золотисто-жовтого забарвлення, прекрасно відділяється від кісточки. Добре зберігаються в прохолодному місці. 

Особливість: дерево не боїться морозів і стійкий до кучерявості листя.

Нектарин Світ Леді
Код товара: 10-624
Нектарин Світ Леді – пізній промисловий італійський сорт, який виведений від сорту "Старк Ред Голд". Цінується за великі плоди, регулярну та стабільну урожайність. Підходить для вирощування у промислових цілях.
110 грн
купити
Нектарин Сніжна королева
Код товара: 10-621
Нектарин Сніжна королева – сорт середнього терміну дозрівання американської селекції, особливістю якого є біла м»якоть.
110 грн
купити
Нектарин Харблезе
Код товара: 40-020
Нектарин Харблезе (Harblaze) – канадський самоплідний урожайний середньоранній сорт. Дерево дає багато смачних плодів, тому Ви можете висадити його в своєму садку, щоб смакувати своїми нектаринами, робити варення, джеми або використовувати для промислових цілей.
115 грн
89 грн
немає в наявності