Нектарин Червонолистий, в контейнері
есть в наличии
125 грн
110 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:22-014
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Нектарин Червонолистий – красивий червонолистий сорт, що прекрасно підходить для оформлення деревно-чагарникових ландшафтних композицій і додасть яскраву родзинку Вашому саду!

Дозрівання плодів: початок вересня.

Характеристика плодів: середньої величини, до 85 г, червоного кольору, кисло-солодкого смаку. 

Цінність персика червонолистого полягає насамперед у декоративних властивостях листя бордового кольору, яке цей персик успадкував від Сливи Пісарді.

Використовуються для свіжого споживання, заморожування та консервацій.

 

 

 Нектарин колоновидний
Код товара: 100-106
Нектарин колоновидний – гібридний сорт з пізнім терміном дозрівання, виведений українськими селекціонерами. Росте невеликим, красивим деревом зі смачними плодами, оскільки кісточка легко відділяється від м`якоті плоди чудово підійдуть для різних консервацій та для вживання в свіжому вигляді.
Нектарин Світ Леді
Код товара: 10-624
Нектарин Світ Леді – пізній промисловий італійський сорт, який виведений від сорту "Старк Ред Голд". Цінується за великі плоди, регулярну та стабільну урожайність. Підходить для вирощування у промислових цілях.
110 грн
купити
Новинка
Нектарин Ванг -8
Код товара: 10-625
Нектарин Ванг-8 – американський середнього терміну дозрівання сорт з високими смаковими якостями. Рекомендований до вживання у свіжому вигляді. Селекція США. Підходить для вирощування по всій території України.
110 грн
купити