Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
105 грн
140 грн
Нектарин Сніжна королева
Код товара: 10-621
Нектарин Сніжна королева – сорт середнього терміну дозрівання американської селекції, особливістю якого є біла м»якоть.
140 грн
купити
Новинка
Нектарин Ванг -8
Код товара: 10-625
Нектарин Ванг-8 – американський середнього терміну дозрівання сорт з високими смаковими якостями. Рекомендований до вживання у свіжому вигляді. Селекція США. Підходить для вирощування по всій території України.
140 грн
купити
Нектарин Біг Топ
Код товара: 10-622
Нектарин Біг Топ – новий ранній сорт американської селекції. Основною особливістю сорту є його вишнево-фіолетовий колір під час повного дозрівання.
105 грн
купити
Нектарин Фантазія
Код товара: 100-003
Нектарин Фантазія - один з найбільш соковитих і смачних нектаринів у всесвітній селекції. Сорт виведений в результаті робіт зі схрещування сортів Gоld Кінг і Rеd Кінг в університеті Каліфорнії.
110 грн
105 грн
купити
Нектарин Світ Леді
Код товара: 10-624
Нектарин Світ Леді – пізній промисловий італійський сорт, який виведений від сорту "Старк Ред Голд". Цінується за великі плоди, регулярну та стабільну урожайність. Підходить для вирощування у промислових цілях.
Нектарин Старк Делішес
Код товара: 10-623
Нектарин Старк Делішес – сорт, який був виведений у США. Цінується своїми десертними смаковими якостями.

Саджанці нектарину

   Нектарин отримав свою назву від слова «нектар», через те що має в своєму складі підвищений вміст природнього цукру. Хоча сам нектарин рахується теплолюбивим деревом, однак наші саджанці нектарину мають підвищену морозостійкість і легко відновлюються за літо, даючи нові сильні прирости. 

Де купити нектарин в Києві

  Саджанці нектарину відрізняють від інших саджанців плодових дерев своїм кольором та формою крони. Наші спеціалісти, які працюють в садовому центрі «Зелено», залюбки допоможуть Вам обрати найкращий нектарин саджанець якого буде радувати не один рік своїми рясними урожаями.

Купити саджанці нектарину в розсаднику

  Купити саджанці нектарину ви можете в спеціалізованих місцях – це можуть бути розсадники, садові центри або перевірені інтернет-магазини, такі як наш інтернет магазин «Зелено», що має вже багато відгуків від клієнтів та не перший рік на ринку.