Натуральне добриво "Гуміно"
Немає в наявності
29 грн
в избранное
Тип:добриво
Артикул:24-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:100 мл.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво «Гуміно» - інноваційне натуральне органічне добриво допоможе покращити урожайність на різних ґрунтах та теплицях.

Використання: для підживлювання рослин, так і в якості основного добрива або для створення родючого шару грунта, підживлення ягідних культур та плодових дерев.

Основу добрива складають органічні та мінеральні компоненти курячого посліду, який був збагачений вітамінами та мікроелементами для активного розвитку рослин.

Технологія виробництва добрива «Гуміно» захищена українськими та міжнародними патентами.

Спосіб застосування: пляшку збовтати, розвести водою у співвідношенні 1:100 та вносити в прикореневу зону рослин з інтервалом 10-12 днів.

Добриво для чорниці (Агріколь)
Код товара: 210-001
Добриво для чорниці 1,2 кг (гранульоване) - спеціальне добриво, яке створене для підгодівлі чорниці (лохини, голубіки). Підвищує рівень урожайності та смакові якості рослини.
199 грн
купити
Добриво "Діаммофоска"
Код товара: АБ-101
«Діаммофоска» – добриво осіннього використання, яке має найбільший вміст основних поживних речовин. Комплексне, гранульоване азотно-фосфорне калійне мінеральне добриво. В своєму складі має основні речовини, які необхідні рослинам – азот, фосфор, калій, бор, цинк, мідь, марганець, залізо та інші.
Біостимулятор інтенсивності забарвлення та прискорення росту ''SWEET+''
Код товара: 12-08
Добриво ''SWEET+'' - біостимулятор інтенсивності забарвлення та прискорення росту плодів та квітів. Підсилює забарвлення квітів, збільшують термін зберігання плодів та ягід, забезпечує ранній збір урожаю.
45 грн
купити