Натуральне добриво "Гуміно"
Немає в наявності
29 грн
в избранное
Тип:добриво
Артикул:24-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:100 мл.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво «Гуміно» - інноваційне натуральне органічне добриво допоможе покращити урожайність на різних ґрунтах та теплицях.

Використання: для підживлювання рослин, так і в якості основного добрива або для створення родючого шару грунта, підживлення ягідних культур та плодових дерев.

Основу добрива складають органічні та мінеральні компоненти курячого посліду, який був збагачений вітамінами та мікроелементами для активного розвитку рослин.

Технологія виробництва добрива «Гуміно» захищена українськими та міжнародними патентами.

Спосіб застосування: пляшку збовтати, розвести водою у співвідношенні 1:100 та вносити в прикореневу зону рослин з інтервалом 10-12 днів.

Біостимулятор подолання стресових явищ у рослин "MEGAFOL+"
Код товара: 12-07
Добриво "MEGAFOL+"- біостимулятор подолання стресових явищ у рослин – заморозки, посуха, град, висока температура та інші.
23 грн
купити
Добриво (повне) для кімнатних вазонів
Код товара: АБ-104
Добриво (повне) для кімнатних вазонів (Бельгія) – комплексне добриво, яке має повний набір мікроелементів та корисних речовин, які потребують саме кімнатні рослини.
Біостимулятор інтенсивності забарвлення та прискорення росту ''SWEET+''
Код товара: 12-08
Добриво ''SWEET+'' - біостимулятор інтенсивності забарвлення та прискорення росту плодів та квітів. Підсилює забарвлення квітів, збільшують термін зберігання плодів та ягід, забезпечує ранній збір урожаю.
45 грн
купити