Натуральне добриво "Гуміно"
Немає в наявності
29 грн
в избранное
Тип:добриво
Артикул:24-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:100 мл.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Добриво «Гуміно» - інноваційне натуральне органічне добриво допоможе покращити урожайність на різних ґрунтах та теплицях.

Використання: для підживлювання рослин, так і в якості основного добрива або для створення родючого шару грунта, підживлення ягідних культур та плодових дерев.

Основу добрива складають органічні та мінеральні компоненти курячого посліду, який був збагачений вітамінами та мікроелементами для активного розвитку рослин.

Технологія виробництва добрива «Гуміно» захищена українськими та міжнародними патентами.

Спосіб застосування: пляшку збовтати, розвести водою у співвідношенні 1:100 та вносити в прикореневу зону рослин з інтервалом 10-12 днів.

Добриво осіннє для хвойних та ін. декоративних кущів та дерев (Агріколь)
Код товара: 210-003
Добриво для хвойних рослин від пожовтіння (гранульоване) - багатокомпонентне, гранульоване добриво, призначене в разі жовтінню голок у хвойних рослин і при симптомах хлорозу. Вміщені в добриві магній, залізо і сірка повністю заповнює дефіцит цих елементів у хвойних рослин. Добриво, повертає рослині інтенсивний зелений колір хвої.
199 грн
купити
Добриво для чорниці (Агріколь)
Код товара: 210-001
Добриво для чорниці 1,2 кг (гранульоване) - спеціальне добриво, яке створене для підгодівлі чорниці (лохини, голубіки). Підвищує рівень урожайності та смакові якості рослини.
199 грн
купити
Добриво "Газон" (весна-літо) "Гомельхим" Белорусь
Код товара: АБ-102
"Газон" (весна - літо) "Гомельхим" Белорусь – добриво незамінне при закладці та поукісному підживлення. Щоб потім не мати проблем з бур’янами на газоні, краще подбати про це при закладанні.